25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shah Rukh Khan kibicuje Jai Shri Ramowi na ślubie Anant Radhiki;  Tańczy z Suhaną |  Bollywood

Shah Rukh Khan kibicuje Jai Shri Ramowi na ślubie Anant Radhiki; Tańczy z Suhaną | Bollywood

Aktor Shah Rukh Khan wraz z wieloma gwiazdami wziął udział w trzydniowych uroczystościach przedślubnych Ananta Ambaniego i Radhiki Merchant w Jamnagar w stanie Gujarat. W mediach społecznościowych pojawiło się kilka filmów i zdjęć aktora z drugiego dnia wydarzenia, które odbyło się w sobotni wieczór. (Przeczytaj także | Shah Rukh Khan wybiera czarny strój; Alia Bhatt, Deepika Padukone i Kareena Kapoor błyszczą na przyjęciu Anant Radhiki)

Shah Rukh Khan na ślubie Ananta Ambaniego i Radhiki Merchant.

Shah Rukh intonuje Jai Shri Ram

Na nagraniu wideo Shah Rukh Khan pojawił się na scenie ubrany w czarną kurtę, kurtkę i piżamę. „…I na szczęście «Jai Shri Ram». Niech Bóg was wszystkich błogosławi. Widzieliście występy taneczne. Bracia tańczyli, siostry tańczyły… ale wspólnota może się zdarzyć” – powiedział w języku hindi i angielskim. „Nie idźcie naprzód bez modlitw i błogosławieństw”.

Hindustan Times – Twoje najszybsze źródło najświeższych informacji! Czytaj teraz.

Shah Rukh Khan prezentuje film „Atomówki z rodziny Ambani”

Dodał także: „Pozwólcie więc, że poświęcę chwilę, aby przedstawić wszystkim atomki z rodziny Ambani, Trimurti lub Tridivia z tej rodziny – Saraswati, Lakshmi i Parvati. Ich modlitwy i błogosławieństwa utrzymują tę rodzinę przy życiu”. Razem.” Następnie Shah Rukh Khan przedstawił na ekranie Kokilabena Ambaniego, Purnimę Dalal i Devyani Khimjiego, aby udzielić błogosławieństwa Radhice i Anantowi.

Shah Rukh gra piosenkę Pathan

W innym filmie Shah Rukh Khan tańczy do swojej piosenki Jhoome Jo Pathaan z filmu Pathaan z 2023 r. Klip zakończył się momentem, w którym Shah Rukh Khan przerwał taniec swoim charakterystycznym ruchem. Następnie podniósł mikrofon, odwrócił się i zapytał: „Aap kya hua anant (co się teraz stało, Anant)?”

Shah Rukh Khan, Suhana, Navya i Ananya tańczą do piosenki Diljita

Film pokazał Shah Rukha Khana na scenie, podczas gdy Diljit Dosanjh śpiewał i śpiewał do melodii swojego przeboju Lover. Do aktora dołączyły jego córka Suhana Khan, wnuczka Amitabha Bachchana Navya Naveli Nanda, Ananya Panday i Shanaya Kapoor. Wszyscy tańczyli, gdy Diljit śpiewał.

READ  William H. Macy o współpracy z Philipem Seymourem Hoffmanem

Na imprezie Diljit była widziana w białym stroju i pasującym turbanie. Suhana wybrała niebieskie sari, a Navya założyła srebrną sukienkę. Ananyę ubrano w neonową zieloną sukienkę, a Shanaya w pomarańczowy strój.

Wszystko o przedślubnym wydarzeniu Ananta i Radhiki

Anant jest młodszym synem Mukesha Ambaniego i Nity Ambani. Radhika jest córką Virena Merchanta i Sheeli Merchant. Trzydniowa impreza przedślubna odbywa się na cztery miesiące przed ślubem, który odbywa się w lipcu.

Aby wziąć udział w obchodach, do Jamnagar przybyli goście z całego świata. W uroczystościach uczestniczyły gwiazdy Bollywood, w tym Salman Khan, Aamir Khan, Saif Ali Khan, Kareena Kapoor, Deepika Padukone, Vicky Kaushal, Katrina Kaif, Ranbir Kapoor i Alia Bhatt.

rozrywka! rozrywka! rozrywka! 🎞️🍿💃 Kliknij, aby nas obserwować Kanał WhatsAppa 📲 Twoja codzienna dawka plotek, filmów, programów i aktualności o gwiazdach w jednym miejscu