22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sequel „LA Law” nie jest dostępny w ABC - Termin

Sequel „LA Law” nie jest dostępny w ABC – Termin

zaktualizowany: ABC’s LA . prawo Sequel poszedł drogą sieci NYPD niebieski dalszy ciąg. Sieć przekazała pilota, którym kierował Blair Underwood, ponownie pełniąc rolę adwokata Jonathana Rollinsa, oprócz produkcji wykonawczej. Nie ma planów przerabiania projektu w ABC, ale słyszałem, że ostateczny program pilotażowy jest sprzedawany w innych punktach sprzedaży.

Podobnie jak w przypadku odrodzenia kultowego Stephena Bochko NYPD niebieskiKontynuacja uznanego dramatu prawniczego Bochco LA . prawo Musiał posprzątać bardzo wysoką poprzeczkę, żeby mieć dostęp do powietrza. Słyszałem, prawdopodobnie ze względu na bardzo wysokie oczekiwania, że ​​pilot czuł, jakby się zbytnio starał, ale ci, którzy go widzieli, chwalili występ Underwooda.

Oprócz Underwooda, w oryginalnym serialu Corbin Bernsen ponownie wcielił się w rolę Arniego Bakera w The Aviator. Wśród nowych stałych bywalców znaleźli się Hari Nef, Toks Olagundoye, Ian Duff, John Harlan Kim, Juliana Harkavey i Kacey Rohl.

W filmie pilotażowym, napisanym przez Marka Guggenheima i Ubę Muhammada i wyreżyserowanym przez Anthony’ego Hemingwaya, ceniona firma prawnicza Mackenzie Brackmana – obecnie nazywana Baker Rollins – zmienia się w firmę procesową specjalizującą się tylko w najbardziej znanych, przekraczających granice i podpalaczach. sprawy.

Dyrektor wykonawczy Underwood, Guggenheim i Muhammad produkowali razem z Hemingwayem przez Anthony Hemingway Productions oraz Diną Pushko i Jesse Puschko przez Stephen Pushko Productions. 20. TV był studiem.

READ  Meghan Markle zaskoczyła księcia Williama „zabójczym” prezentem świątecznym