16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Scott Disick

Scott Disick zauważony z Holly Scarfone Kylie Jenner – Hollywood Live

Scott Disick został zauważony w Malibu z nowym zainteresowaniem Holly Scarfone i wygląda jak ktoś bliski klanu KarJenner!

Scott Disick38-latek wyszedł w czwartek wieczorem do Nobu w Malibu ze swoim 23-latkiem Za gorąco, by sobie z tym poradzić gwiazda Ostrokrzew Szal w Możesz zobaczyć zdjęcia tutaji spojrzałem dużo Jak na przykład Kylie Jenner! ten Z kamerą u Kardashianów Wygląda na to, że gwiazda bierze po Kanye WestNowoczesne nawyki randkowe z modelem Shani Joneskto ma zrobiła się Być prawie wypluć obraz Kim Kardashian.

Scott i Holly zostali zauważeni, gdy opuszczali popularną restaurację, gdy Holly miała na sobie długą, wielopoziomową beżową sukienkę zawiązaną na rozcięciu i łączyła stylizację z czarnymi niskimi obcasami w szpic i beżową torebką Bottega Veneta. Scott dołączył do gwiazdy reality show w monochromatycznym zestawie, który składał się z czarnych spodni, trampek i czarnego North Face Puffer, zwieńczonego czarną czapką bejsbolową.

Holly jest jedną z wielu singli, która dołączyła do popularnego programu Netflix w sezonie 3 i była powiązana z innym uczestnikiem Nathan Sloan. Urodziła się w Kanadzie, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych i ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kolorado. Holly ma również całkiem imponujące obserwacje na Instagramie, pracuje również jako modelka i influencerka na wybiegu i wygląda… cóż… wygląda bardzo podobnie Kolejna znana gwiazda rzeczywistości.

Scott był widziany z grupą pięknych modelek przez ostatnie kilka miesięcy od czasu jego byłej żony, Kourtney Kardashian42, zaręczyłam się do migotanie 182 biegun Travis Parker46. W ciągu ostatnich dwóch tygodni Scott spędził z nim dużo czasu 24-letni modelA Hana Krzyż – doprowadzając wielu do przekonania, że ​​ta dwójka staje się coraz bardziej niebezpieczna. przyjaciel Scotta Powiedzieć Hollywood na żywo EkskluzywnyJednak gwiazda reality show prawdopodobnie nie będzie poważnie traktować nowego zainteresowania miłosnego, dopóki całkowicie nie przezwycięży Kourtney. Źródło nalegało: „On po prostu chce, aby ktoś wypełnił pustkę pozostawioną przez Kourtney w jego sercu, co nigdy się nie stanie”.

READ  Rozwaliło nas wszystkich

„Scott zawsze chciał mieć młodego modela i to świetnie. Ale problem ze Scottem polega na tym, że nawet nie wie, czego szuka” – powiedział przyjaciel. Po rozstaniu z Kourtney – z którą dzieli troje dzieci, Mason12, Penelopa9, rządząca epoka7 – Historyk Scott Zofia Riccii 23 i Amelia Hamlin, 20. Przyjaciele Scotta uważają, że podczas ponownego randkowania musi on zwracać się do starszych osób. „Jeśli Scott wejdzie w poważny związek, jego przyjaciele czują, że musi być kimś starszym niż jego wiek i szuka tych samych rzeczy, których szukał” – powiedział przyjaciel. „Nie dorósł i musi to zaakceptować”.