24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Scarface gra na gitarze podczas swojego uroczego małego koncertu: Obejrzyj

Scarface gra na gitarze podczas swojego uroczego małego koncertu: Obejrzyj

Za każdym razem, gdy legenda rapu z Południa gra koncert Tiny Desk, jest to randka. widziałeś Co wydarzenia zrobiły z Mannym Freshem? Wspaniały. Teraz Scarface, gwiazda Houston i prawdopodobnie największy raper wszechczasów, zatrzymał się przy Tiny Desk, a jego występ dostarczył mnóstwo frajdy.

Scarface jest stałym elementem zespołu od czasu dołączenia do Geto Boys w 1989 roku i zrobił więcej niż ktokolwiek inny, aby przekonać świat, że południowy rap zasługuje na poważne traktowanie. Dwa lata temu Facet z blizną prawie zmarł z powodu koronaawirusa; Przeżył częściowo dzięki temu, że jego syn Chris oddał nerkę. Zatem to prawdziwy prezent widzieć Faceta z Scarface wyglądającego tak dobrze w jego nowej wersji Tiny Desk.

Scarface zabrał ze sobą cały zespół do siedziby NPR. Mike Dean, wieloletni i utalentowany współpracownik, gra na klawiszach. Podczas występu Scarface opowiada historie stojące za niektórymi ze swoich klasycznych piosenek, a historie te głównie dotyczą tego, jak wysoko był naprawdę w studiu: „Byłem Cholernie naćpany. Lubi biały mężczyzna znieczulający. Mike’a Deana Dope.” Półgodzinny set obejmuje wykonania niektórych klasyków Scarface, a także kilka momentów z wykonania „Mary Jane” z 1996 roku, podczas którego Scarface bierze gitarę i wykonuje klimatyczne niszczenie. Scarface jest znany ze swojego oddania gitarę, ale nie sądzę, żeby kiedykolwiek wcześniej grał na takiej scenie jak The Big One. Zobacz pełną kolekcję poniżej.

READ  Recenzja oryginalna: Odważny, błyskotliwy dramat Avy DuVernay obnaża straszliwe ramy globalnej nietolerancji