24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy Z Flip 4 i Fold 5 otrzymają aktualizację zabezpieczeń z listopada 2023 r. w USA

Samsung Galaxy Z Flip 4 i Fold 5 otrzymają aktualizację zabezpieczeń z listopada 2023 r. w USA

Firma Samsung wydała aktualizację zabezpieczeń z listopada 2023 r. dla Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 5 w USA. Fabrycznie odblokowana wersja Galaxy Z Flip 4 i zablokowana wersja Galaxy Z Fold 5 zaczęły otrzymywać nową aktualizację zabezpieczeń. Zablokowana wersja Galaxy Z Flip 4 otrzymała nową aktualizację kilka dni temu.

Galaxy Z Flip i Z Fold 5 otrzymają aktualizację zabezpieczeń z listopada 2023 r. w USA

Fabrycznie odblokowana wersja Galaxy Z Flip 4 otrzyma nową aktualizację wraz z wydaniem oprogramowania sprzętowego F721U1UES3DWJ1Jest dostępny w prawie wszystkich sieciach operatorów w Stanach Zjednoczonych. Wersja Galaxy Z Fold 5 z blokadą operatora jest aktualizowana o nową wersję oprogramowania zawierającą wersję oprogramowania sprzętowego F946USQS1AWJ7i jest dostępny w sieciach Comcast, Metro PCS, T-Mobile i Xfinity Mobile w USA.

Jeśli masz Galaxy Z Flip 4 lub Galaxy Z Fold 5 w USA, możesz teraz sprawdzić dostępność nowej aktualizacji, przechodząc do Ustawienia » aktualizacja systemu I podsłuchiwanie Ściągnij i zainstaluj. Możesz także pobrać nowy plik oprogramowania sprzętowego z naszej bazy danych oprogramowania sprzętowego i zaktualizować go ręcznie.

Może to być ostatnia niewielka aktualizacja oprogramowania, zanim aktualizacja One UI 6.0 oparta na systemie Android 14 trafi na Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 5. Telefony te otrzymały już aktualizację beta One UI 6.0, czyli stabilnego Androida 14 (One). Oczekuje się, że aktualizacja interfejsu użytkownika 6.0 zostanie wydana przed końcem tego roku.

Skoro już mowa o Galaxy Z Fold 5, jego recenzję możecie zobaczyć na poniższym filmie.

READ  Horizon: Forbidden West to druga co do wielkości premiera PS5 | Brytyjskie wykresy pudełkowe