8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy S23 mógłby mieć obłędnie jasny wyświetlacz i mocniejszą ochronę szkła

Samsung Galaxy S23 mógłby mieć obłędnie jasny wyświetlacz i mocniejszą ochronę szkła

Samsung znany jest z dostarczania najlepszych w branży wyświetlaczy w swoich flagowych telefonach. Firma co roku ustanawia nowe rekordy jasności ekranu smartfona i dokładności odwzorowania kolorów. Na początku tego roku firma Wprowadził Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra o jasności do 1750 nitów I ochrona Gorilla Glass Victus +.

W przyszłym roku z Galaktyka S23 Seria firmowa Mógłby zrobić lepiej W jasności i ochronie ekranu.

Ekran Galaxy S23 Ultra może osiągnąć jasność 2200 nitów

podobno Galaxy S23 Ultra Po raz kolejny pobije rekordy jasności ekranu. Nadchodzący flagowy smartfon będzie podobno wyposażony w wyświetlacz E6 Super AMOLED LTPO 3.0 o szczytowej jasności około 2200 nitów. To jest o 200 nitów jaśniejszy niż obecny rekordzista Apple iPhone 14 Pro Max. Jeśli to prawda, smartfon może być cudem nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Mówi się również, że południowokoreańska firma poprawiła ściemnianie PWM do prawie 2000 Hz, czyli nieco mniej niż wyświetlacz BOE Q9 z ściemnianiem PWM 2160 Hz. Powinno to znacznie zmniejszyć zmęczenie oczu.

Podczas gdy SAMSUNG Mówi się, że firma trzyma się częstotliwości odświeżania 120 Hz dla nadchodzącej serii telefonów Galaxy S, a firma może zapewnić lepszą ochronę ekranu. sprzęt komputerowy plotki Ma najsilniejszą szklaną ochronę spośród wszystkich telefonów z Androidem wprowadzonych na rynek w pierwszym kwartale 2023 roku. Może być wyposażony w nowszą wersję szkła Gorilla Glass o skuteczności ochrony zbliżonej do Sapphire Glass firmy Apple.

Seria Galaxy S23 może być również wyposażona w nową szklaną osłonę tylnego aparatu, która poprawia jakość obrazu, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. O ile Samsung nie wprowadza wielu istotnych zmian (Z wyjątkiem aparatu 200 MP) z Galaxy S22 UltraWszystkie te małe ulepszenia mogą pomóc w uzyskaniu lepszych wrażeń.