24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsara świętuje certyfikat najlepszej pracy 2024 w Ameryce, Wielkiej Brytanii i Polsce

Treść artykułu

Wyróżnienie pokazuje Samsarę jako wyjątkowe, globalne miejsce pracy, w którym pracownicy są dumni z pracy

San Francisco – Firma Samsara. („Samsaram”) (NYSE: IOT), pionier rozwiązania Connected Operations™ Cloud, posiada certyfikat Best Place to Work™® W Ameryka, Zjednoczone KrólestwoI Polska. To wyróżnienie podkreśla zaangażowanie firmy Samsara w promowanie doskonałej kultury pracy. Certyfikat ten jest przyznawany w USA i Wielkiej Brytanii już drugi rok z rzędu, a w Polsce po raz pierwszy.

Treść artykułu

Zatrudniając ponad 2800 pracowników na całym świecie w dziewięciu krajach, Samsara szczyci się wspieraniem kultury, która wywiera wpływ w świecie rzeczywistym. Razem ze swoimi klientami Samsara czyni świat aktywności fizycznej bezpieczniejszym, wydajniejszym i bardziej zrównoważonym.

Akredytacja Samsary opiera się przede wszystkim na opiniach pracowników z USA, Wielkiej Brytanii i Polski na temat ich doświadczeń w pracy dla firmy i pomocy w realizacji jej misji. Niezależna analiza wykazała, że ​​średnio ponad 93% pracowników w USA, Wielkiej Brytanii i Polsce jest dumnych z pracy dla Samsary. Wielu pracowników może zobaczyć, jak ich wkład pozytywnie wpływa na ich społeczności i organizacje, które poprawiają gospodarkę światową. Na przykład, Samsaram nawiązał współpracę z klientami Pomaga zapobiec ponad 200 000 wypadków rocznie1Ratowanie życia przed potencjalnymi szkodami.

„Samsara szybko stała się miejscem docelowym dla największych talentów na świecie i niewiarygodny jest wpływ, jaki nasi pracownicy wywierają na naszych klientów” – powiedział Steve Bickle, dyrektor ds. kadr Samsary. „Jesteśmy firmą budowniczych i innowatorów, a to znaczące osiągnięcie podkreśla zaangażowanie Samsary w tworzenie globalnej kultury pracy, która ceni naszych pracowników i ich wkład. Jestem dumny z tego, co wspólnie budujemy i jak pokazujemy to naszym klientom , nasi partnerzy i siebie nawzajem każdego dnia.”

„Certyfikat Great Place to Work to bardzo pożądane osiągnięcie, które wymaga konsekwentnego i celowego zaangażowania w ogólne doświadczenie pracowników” – powiedziała Sarah Lewis-Gulin, wiceprezes ds. globalnej akredytacji w Great Place to Work.®. „Zdobywszy to uznanie, stało się jasne, że Samsara wyróżnia się jako jedna z najlepszych firm, w których warto pracować, zapewniając swoim pracownikom doskonałe środowisko pracy”.

READ  Irak wypędzi migrantów, którzy utknęli na granicy białorusko-polskiej

Dowiedz się więcej o innowacjach i kulturze Samsary, odwiedzając jej stronę dotyczącą kariery Tutaj.

O samsarze

Samsara (NYSE: IOT) jest pionierem Connected Operations™ Cloud, platformy umożliwiającej organizacjom, które opierają się na operacjach fizycznych, korzystanie z danych Internetu rzeczy (IoT) w celu generowania przydatnych wniosków i usprawniania swoich działań. Mając dziesiątki tysięcy klientów w Ameryce Północnej i Europie, Samsara jest dumnym partnerem technologicznym ludzi, którzy napędzają naszą globalną gospodarkę, w tym budownictwo, transport i magazynowanie, usługi terenowe, produkcję, handel detaliczny, logistykę i wiodące firmy na świecie. Sektor publiczny. Misją firmy jest zwiększanie bezpieczeństwa, efektywności i zrównoważonego rozwoju operacji napędzających światową gospodarkę.

Treść artykułu

Samsara jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Samsara Inc. Wszystkie inne nazwy marek, nazwy produktów lub znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.

Certyfikat Najlepszego Miejsca Pracy™

Najlepsze miejsce do pracy® Certification™ to najbardziej definitywna akredytacja „wybranego dostawcy branży”, którą organizacje starają się uzyskać. Jest to jedyne wyróżnienie oparte na tym, co pracownicy zgłaszają na temat swoich doświadczeń w miejscu pracy, a konkretnie na tym, jak konsekwentnie cieszą się miejscem pracy cieszącym się dużym zaufaniem. Certyfikat Best in the Workplace jest uznawany przez pracowników i pracodawców na całym świecie i stanowi globalny punkt odniesienia w identyfikowaniu i uznawaniu najlepszego doświadczenia pracowników. Co roku ponad 10 000 firm w 60 krajach ubiega się o certyfikację Best Place to Work.

__________
1 Październik 2022 – październik 2023

Zobacz oryginalną wersję na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240416971110/en/

Symbol

Łączność

Stephanie Burke
Samsara
[email protected]

#dystrybucja

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej