16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rzeczywistość wirtualna zwiększa roszczenia ubezpieczeniowe i wypadkowe

Rzeczywistość wirtualna zwiększa roszczenia ubezpieczeniowe i wypadkowe

Mężczyzna siedzący w swoim pokoju z białym zestawem słuchawkowym do wirtualnej rzeczywistości.

Zdjęcie: Sergio Flores (Obrazy Getty)

Zachowaj ostrożność następnym razem, gdy założysz gogle VR i skorzystaj z najnowszych MMO szaleństwo lub Wygrana szabla. W przeciwnym razie możesz zranić siebie lub kogoś innego lub coś złamać. Jeśli tak, nie będziesz sam. Według brytyjskiego ubezpieczyciela rośnie liczba roszczeń związanych z wirtualną rzeczywistością, ze znaczącym wzrostem w 2021 r.

Jak wspomniałem Stróż2021 widział 31% Zwiększenie liczby roszczeń ubezpieczeniowych związanych z wirtualną rzeczywistością. Te dane pochodzą od firmy ubezpieczeniowej Aviva Kto powiedział o tym brytyjskiemu outletowi? Nastąpił znaczny wzrost liczby osób włamujących się i łamiących cenne meble lub telewizory.

Według Kelly Whittington, dyrektor Aviva UK, jest to popularny trend, ponieważ nowe gadżety i produkty rozrywkowe stają się coraz bardziej popularne. „W przeszłości obserwowaliśmy podobne trendy w przypadku konsol wyposażonych w urządzenia mobilne, gier fitness, a nawet nieuczciwych spinnerów” – powiedział Whittington. ten opiekun.

Czytaj więcej: 12 najlepszych gier wirtualnej rzeczywistości na PC

Od 2016 roku, według Aviva, roszczenia ubezpieczeniowe związane z VR wzrosły o 68%. Najczęstsze zarzuty często dotyczą nieprawidłowo działających telewizorów, na których ludzie gwałtownie huśtają się, próbując zabić zombie, kosmitów lub innych graczy. Średnie roszczenie związane z wirtualną rzeczywistością wynosi około 922 USD (650 GBP)

Aviva ostrzega ludzi, aby byli bardziej ostrożni Podczas grania w VR Aby upewnić się, że obszar wokół nich jest czysty. Nie jest również zaskakujące, że ludzie sugerują dodanie ochrony przed przypadkowymi uszkodzeniami do swoich planów ubezpieczenia domu. Proponuję po prostu wyczyścić obszar i być może ukryć drogie rzeczy w swoim pokoju, zanim wskoczysz do środka Słońce w Arizonie.

Nie powinno być szokiem to usłyszeć od AvivyOculus Quest 2 nadal dobrze się sprzedajeJuż rok 2022 przyniósł wzrost roszczeń związanych z wirtualną rzeczywistością. Jest prawdopodobne, że w miarę jak technologia VR stanie się tańsza i bardziej dostępna, więcej osób będzie z nią korzystać Rozbijanie przedmiotów lub kopanie przedmiotów podczas korzystania z metaversemi.

READ  Użytkownicy iPhone'ów wkrótce będą musieli dostosować się do tej małej, ale ważnej zmiany