22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozszerzanie funkcjonalności dynamiki sieci – GuruFocus.com

Rozszerzanie funkcjonalności dynamiki sieci – GuruFocus.com

SAN RAMON, CA / ACCESSWIRE / 29 sierpnia 2022 / Dynamika sieci Holdingi, Inc. (NASDAQ:GDYN) (Grid Dynamics), lider w przedsiębiorstwie Transformacja cyfrowa Services and Solutions, Grid Dynamics ogłosiło dziś ekspansję Polski w ramach trwających działań na rzecz globalnej ekspansji. To czwarta lokalizacja firmy po Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Nowe centrum operacyjne Grid Dynamics zlokalizowane w sercu Warszawy Szukam zatrudnienia Kilkuset inżynierów do końca 2023 roku.

Wraz ze wzrostem globalnego zapotrzebowania na rozwiązania transformacji cyfrowej, obecność Grid Dynamics w Polsce potwierdza chęć firmy do przyciągania globalnych talentów technicznych. Trwająca ekspansja w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) jest częścią szybkiego wzrostu firmy na całym świecie. Grid Dynamics zatrudnia obecnie ponad 3800 pracowników w dwunastu krajach.

„Rozszerzenie obecności Grid Dynamics w Polsce zapewnia dostęp do rosnącej, bardzo zróżnicowanej puli talentów” – powiedział Leonard Livsitz, dyrektor generalny Grid Dynamics. „Warszawska lokalizacja będzie kluczowym elementem naszej misji stania się światowym liderem we wdrażaniu cyfrowej transformacji w firmach z listy Fortune 1000.” Polska staje się regionalnym hubem technologicznym ze względu na gotowość do transformacji cyfrowej, innowacyjność, potrzeby biznesowe i nie tylko. Podejście chmurowe. Wierzymy, że w regionie jest mnóstwo talentów technologicznych i pragniemy nadal wykorzystywać te talenty, aby osiągnąć nasze cele i lepiej służyć naszym klientom z listy Fortune 1000”.

Ostatnio, panie Livsitz pojechała do Warszawy na spotkanie z ambasadorem USA w Polsce Markiem Brzezińskim, aby omówić polski ekosystem innowacji. Było to spotkanie z przedstawicielami amerykańskiego i polskiego biznesu, a także członkami rządu, funduszy inwestycyjnych i instytucji akademickich, na którym Pan. Livsitz była głównym mówcą.

O dynamice sieci

Grid Dynamics (Nasdaq: GDYN) to natywny dostawca usług cyfrowych, który przyspiesza wzrost i poprawia konkurencyjność firm z listy Fortune 1000. Grid Dynamics świadczy usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie transformacji cyfrowej w zakresie omnichannel customer experience, analizy big data, wyszukiwania, sztucznej inteligencji, migracji do chmury i modernizacji aplikacji. Grid Dynamics osiąga szybkość wprowadzania na rynek, jakość i wydajność, wykorzystując akceleratory technologii, zwinną kulturę dostarczania i globalną pulę talentów inżynieryjnych. Założona w 2006 r. firma Grid Dynamics ma siedzibę w Dolinie Krzemowej i posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Holandii, Meksyku, Szwajcarii, Indiach oraz Europie Środkowej i Wschodniej.

READ  Działacze blokują sąd przed głównym werdyktem w Polsce

Aby dowiedzieć się więcej o dynamice sieci, odwiedź www.griddynamics.com. Podążaj za nami Facebook, Świergot I LinkedIn.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat zawiera „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu sekcji 27A ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. i sekcji 21E ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1934 r., nie są faktami historycznymi i wiążą się z ryzykiem i niepewnością, które mogą spowodować rzeczywiste wyniki Grid Dynamics się różnić. istotnie różni się od tego, czego oczekiwano i planowano. Te stwierdzenia dotyczące przyszłości można zidentyfikować za pomocą słów wybiegających w przyszłość, w tym słów takich jak „wierzyć”, „szacować”, „przewidywać”, „przewidywać”, „zamierzać”, „planować”, „może”, „ będzie.” ”, „potencjalny”, „projekty”, „przewiduje”, „kontynuować” lub „powinien” lub, w każdym przypadku, ich negatywne lub inne odmiany lub porównywalne terminy. Te stwierdzenia dotyczące przyszłości obejmują cytaty i stwierdzenia dotyczące sieci Działalność i rozwój Dynamics Poland Oświadczenia obejmują bez ograniczeń.

Te stwierdzenia dotyczące przyszłości wiążą się ze znacznym ryzykiem i niepewnością, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą się znacznie różnić od oczekiwanych. Wiele z tych czynników pozostaje poza kontrolą dynamiki sieci i są trudne do przewidzenia. Czynnikami, które mogą powodować takie różnice, są czynniki, które ograniczają rozwój Grid Dynamics Poland lub zatrudnianie pracowników.

Grid Dynamics ostrzega, że ​​powyższa lista czynników nie jest wyłączna. Grid Dynamics ostrzega czytelników, aby nie polegali nadmiernie na stwierdzeniach wybiegających w przyszłość, które są aktualne tylko na dzień dzisiejszy. Grid Dynamics nie zobowiązuje się ani nie ponosi odpowiedzialności za publiczne publikowanie jakichkolwiek aktualizacji lub korekt jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości w celu odzwierciedlenia jakichkolwiek zmian w jej oczekiwaniach lub jakichkolwiek zmian w zdarzeniach, warunkach lub okolicznościach, na których opiera się takie oświadczenie. Dodatkowe informacje o czynnikach, które mogą mieć wpływ na Grid Dynamics, w tym na jej działalność i sytuację finansową, znajdują się w sekcji „Czynniki ryzyka” rocznego raportu Spółki na formularzu 10-Q złożonym 4 sierpnia 2022 r. oraz w innych raportach okresowych. Grid Dynamics buduje z SEC.

READ  Po Polsce Equinor zgadza się na dostawy gazu do Szwajcarii | Rickson

Kontakty do spraw public relations:

Nancy McGregor
Dreyer and Company ds. dynamiki sieci
415.309.5185 | [email protected]

Ludmiła Tatura
Menedżer ds. marketingu cyfrowego i komunikacji
Kijów, Ukraina
+38 097 863 05 42 | [email protected]

Źródło: Dynamika sieci

Sprawdź oryginalną wersję na accesswire.com:
https://www.accesswire.com/713747/Grid-Dynamics-Expands-Operations-w-Polsce-z-otwarciem-nowej-Warszawy

img.ashx?id=713747