22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rolling Stones odwołuje koncert w Amsterdamie po pozytywnym teście Micka Jaggera na Covid | Mick Jagger

Pan Mick Jagger Testy wykazały pozytywny wynik na koronawirusa, co skłoniło Rolling Stones do odwołania swojego pokazu w Amsterdamie w poniedziałek.

Objawy zaczęły pojawiać się u 78-letniego piosenkarza po jego przybyciu na Johan Cruyff Arena w holenderskiej stolicy.

Zespół, w skład którego wchodzą również gitarzysta Keith Richards i Ronnie Wood, ze Stevem Jordanem na perkusji, wyrusza w swoją 60. trasę koncertową, na którą składa się 14 koncertów w 10 krajach na całym świecie. Europa.

Mają wystąpić w ten piątek w Bernie w Szwajcarii i we wtorek 21 czerwca w Mediolanie, a w sobotę 25 czerwca w Londynie.

Oświadczenie w imieniu zespołu mówiło: „The Rolling Stones zostali zmuszeni do odwołania dzisiejszego koncertu w Amsterdamie w Johan Cruyff Arena, po tym, jak Mick Jagger uzyskał pozytywny wynik testu po wykryciu objawów Covid po przybyciu na stadion.

„The Rolling Stones głęboko żałują dzisiejszego opóźnienia, ale bezpieczeństwo publiczności, kolegów muzyków i ekipy koncertowej musi być priorytetem.

Pokaz zostanie przełożony w późniejszym terminie. Bilety na dzisiejszy występ będą honorowane zgodnie z harmonogramem. Przygotuj się na szczegóły. „

Jagger przeprosił fanów holenderskiego zespołu na Twitterze.

Napisał: „Bardzo mi przykro, że musieliśmy dzisiaj przełożyć występ w Amsterdamie w krótkim czasie.

„Niestety, właśnie uzyskałeś pozytywny wynik testu na obecność Covid. Naszym celem jest jak najszybsze przełożenie terminu i powrót tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie. Mick.”

Jordan jest w trasie z zespołem po śmierci długoletniego perkusisty Charlie Watts, który zmarł 24 sierpnia 2021 r. W wieku 80 lat.

Zespół powrócił na scenę w Wielkiej Brytanii na stadionie Anfield Football w zeszły czwartek, a latem tego roku ma wystąpić w BST Hyde Park w Londynie.