24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rodzice Taylor Swift i Travisa Kelce’a pokłócili się na meczu Chiefs

Rodzice Taylor Swift i Travisa Kelce’a pokłócili się na meczu Chiefs

Dla Taylor Swift i Travisa Kelce’a Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinny!


Podczas świątecznego meczu Kansas City Chiefs 34-letnia gwiazda muzyki pop, jej rodzice Scott i Andrea Swift oraz ojciec Travisa, Ed Kelce, zjednoczyli się, aby kibicować drużynie Chiefs, również 34-letniej, na stadionie Arrowhead.


Na zdjęciu wykonanym przez fana Chiefs Jacqueline Chappell Snydertę czwórkę można było zobaczyć w apartamencie gwiazdy NFL przed meczem z Las Vegas Raiders, który zakończył się porażką Chiefs 20-14.
Na zdjęciu Taylor popija drinka, podczas gdy ona, Scott, Andrea i Ed wydają się być pochłonięci rozmową.


Według Chappelle Snyder Ed wydawał się być sam w apartamencie przez pewien czas przed meczem i robił zdjęcia z fanami przez szybę apartamentu, zanim Taylor przybyła z rodziną. (Brat Taylor, Austin Swift, również pojawił się przebrany za Świętego Mikołaja.)


W apartamencie nie było matki Travisa, Donny Kelce, która kibicowała swojemu drugiemu synowi, środkowi Philadelphia Eagles Jasonowi Kelce’owi, tysiąc mil dalej podczas świątecznego meczu jego drużyny przeciwko New York Giants.
READ  Za kulisami spekulacje na temat tego, dlaczego Drew McIntyre w gniewie opuścił galę WWE Survivor Series
Taylor Swift i Donna Kelsey na Presidents Game 12 października.

Davida Yuletta/Getty’ego


Jednak Donna spotkała Taylora już wcześniej i wygląda na to, że piosenkarka zrobiła dobre wrażenie.


W miesiącu październiku Dzisiaj Wygląd Matka dwójki dzieci, która wcześniej spotykała się z Taylorem na meczach Travisa, zażartowała, że ​​„nigdy nie powie” o czym ona i Swift rozmawiają pomiędzy przedstawieniami.


Podczas listopadowej rozmowy z PEOPLE powiedziała też, że po obejrzeniu „niesamowitego” filmu z koncertu w ramach trasy Eras Tour piosenkarki uważa, że ​​Taylor jest „bardzo, bardzo utalentowana”.


Ed, którego po raz pierwszy widziano z Taylorem na stadionie Arrowhead 12 października, również podzielił się z PEOPLE kilkoma swoimi przemyśleniami na temat piosenkarza „Karma”.


W październiku, w swoim pierwszym wywiadzie, odkąd Travis i Taylor upublicznili swój związek, ujawnił, że „wrócił i wysłuchał wywiadów, których udzielała przez lata” od czasu poznania Taylor, dodając, że jej przemówienie na zakończenie studiów na Uniwersytecie Nowojorskim było „całkiem fajne”. .” „.
Travisa Kelce’a i Taylor Swift.

Michaela Owensa/Getty’ego; Coopera Neala/Getty’ego


Według Eda obejrzenie wywiadów potwierdziło jego „początkowe wrażenie na jej temat”, które było takie, że była „bardzo miłą, bardzo uroczą, rzeczową młodą kobietą”.


Ojciec dwójki dzieci pochwalił także maniery Taylor na oddziale, co, jak stwierdził, było „bardzo wyjątkową rzeczą, którą zauważyłem u Taylor, kiedy ją pierwszy raz spotkałem”.


„Siedzimy w apartamencie, a ona wstaje, w pokoju od frontu, wstaje, żeby pójść się czegoś napić i zaczyna zbierać porozrzucane puste butelki, puszki i talerze” – powiedział. LUDZIE.


„I po prostu myślę: «Nie sądzę, żeby dostała notatkę od divy»” – dodał. „Nie czuje tej zepsutej atmosfery muzyka. Nie wie, jak tego dokonać. I to naprawdę wiele mi powiedziało”.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Taylor nie jest jedyną osobą, która poznała rodziców, odkąd ona i jej napięty mąż zaczęli się spotykać w lipcu.


Travis po raz pierwszy spotkał Scotta w Buenos Aires w Argentynie w październiku, kiedy gwiazda NFL wybrała się na weekendową wycieczkę, aby zobaczyć jeden z występów piosenkarza „Love Story” w ramach trasy Eras Tour.


Po spotkaniu pary brat Travisa, Jason, dokuczał Scottowi – fanowi Eagles – w jego podcaście piłkarskim: Nowe szczyty z Jasonem i Travisem Kelceza noszenie smyczy Chiefs podczas oglądania koncertu w Buenos Aires z Travisem.


Taylor Swift i Scott Swift w meczu 17 grudnia.

Maddy Meyer/Getty’ego


W innym miejscu odcinka Jason również skrytykował swojego brata za to, że nie odpowiedział Scottowi po tym, jak Taylor zmieniła jej słowa północ Podążaj za Karmą i złóż jej gwiazdce futbolu słodki hołd.


„Tak, panie Swift, przepraszam, wielkoludzie” – powiedział Travis. „Człowieku. Przegapiłem to. Ja też nigdy nie ominąłem piątki. Duży, ponad metrowy facet. „To najbardziej ekscytująca rzecz, jaką można zrobić na imprezie, więc – przepraszam, panie Swift”.