16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rodzeństwo Menendeza twierdzi, że ich ojciec wykorzystał je seksualnie, przedstawiając nowe dowody

Rodzeństwo Menendeza twierdzi, że ich ojciec wykorzystał je seksualnie, przedstawiając nowe dowody

Aktualności

4 maja 2023 | 23:06

Bracia Menendez – skazani za zamordowanie swoich rodziców w ich rezydencji w Beverly Hills – twierdzą, że nowe dowody nie pozostawiają wątpliwości, że ich ojciec wykorzystywał ich seksualnie przed swoją makabryczną śmiercią.

52-letni Eric i 55-letni Lyle Menendez zwrócili się do sądu o unieważnienie wyroków skazujących z 1996 roku po tym, jak serial dokumentalny NBC ujawnił zarzuty, że ich ojciec molestował nieletniego byłego członka portorykańskiego boysbandu Menudo w latach 80. Według Los Angeles Times.

Plik zawiera również niedawno znaleziony list, który Eric wysłał do swojego kuzyna osiem miesięcy przed zabójstwami, który wskazuje, że był maltretowany przez swojego ojca.

Lyle (z lewej) i Eric Menendez opuszczają budynek sądu w Santa Monica w Kalifornii, 6 sierpnia 1990 r.
Agencja prasowa

„Nowe dowody nie tylko pokazują, że José Menendez był bardzo brutalnym i brutalnym człowiekiem, który był pedofilem, ale zdecydowanie sugerują, że – w rzeczywistości – nadal wykorzystywał Erica Menendeza aż do 1988 roku” Uzyskano przypadki depozytowe Według Los Angeles Times.

Bracia zostali skazani za zastrzelenie i zabicie swoich rodziców, Jose i Kitty, w 1989 roku.

Twierdzili, że ich matka i ojciec znęcali się nad nimi fizycznie i seksualnie przez lata, a podczas ich pierwszych procesów ławnicy nie byli w stanie wydać wyroku.

Zostali jednak skazani podczas drugiego procesu w 1996 roku i skazani na dożywocie.

Akta prawne uzyskane przez Los Angeles Times zawierają odręczną notatkę od Erica do jego kuzyna Andy’ego Cano, który podobno zmarł w 2003 roku.

„Próbowałem unikać mojego taty. Andy’emu nadal się to zdarza, ale teraz jest ze mną jeszcze gorzej. Nie potrafię tego wytłumaczyć” – czytamy w części notatki. „Ma taką nadwagę, że nie mogę znieść jego widoku. Nigdy nie wiem, kiedy to się stanie i doprowadza mnie to do szału”.

READ  Trevor Noah opuszcza The Daily Show, mówiąc, że chce zrobić więcej wstać | Trevor Noe

„Każdej nocy nie śpię, myśląc, że może przyjść. Muszę wyrzucić to z głowy” – czytamy również w notatce, gdy ojciec mówi Ericowi Ericowi, żeby „powiedział komukolwiek”.

Lyle Menendez, drugi od lewej, i jego brat Eric, drugi od prawej, otoczeni przez swoich adwokatów Geralda Shaleva (po lewej) i Roberta Shapiro.
Agencja prasowa

Członek zespołu Roy Rossillo twierdził, że został odurzony narkotykami i zgwałcony, gdy miał 13 lub 14 lat przez Jose Menendeza, który był wysokiej rangi dyrektorem RCA w latach 80., zgodnie z dokumentami prawnymi.

Los Angeles Times doniósł, że serial dokumentalny Peacocka „Menendez + Menudo: Boys Betrayed” po raz pierwszy podniósł zarzuty Rosselló, które dotyczyły oskarżeń, że członkowie latynoskiego zespołu byli wykorzystywani przez twórcę grupy, Edgardo Diaza.

Podczas podróży do Nowego Jorku w 1983 lub 1984 roku Diaz poprosił Rosselló, aby dołączył do Jose Menendeza w limuzynie, która zabrała ich do domu w New Jersey, jak twierdził pozew. W domu Menendez dał Rossillo wino, a następnie zgwałcił ją analnie, mówi zespół prawników braci.

Roger McCarthy, dyrektor generalny firmy Failure Analysis Associates, wyjaśnia jednym strzałem, w jaki sposób wierzy, że Eric i Lyle Menendez zabili swoich rodziców.
Agencja prasowa

Pozew mówi, że Rosselló podpisał deklarację wyszczególniającą te oskarżenia.

„Gdyby przysięgli widzieli list, który Eric Menendez napisał do Andy’ego Cano i wiedzieli, że Jose Menendez zgwałcił analnie i odbył stosunek oralny w wieku 13 lub 14 lat w 1984 r., prokurator nie byłby w stanie powiedzieć, że„ nadużycie nigdy nie miało miejsca ”, argumentuje akt prawny. .

Los Angeles Times poinformował, że poprzednie petycje braci zostały odrzucone w sądzie.

Zespół prawników braci naciska na przesłuchanie lub unieważnienie wyroków skazujących.

Obrona w pierwszym procesie przedstawiła wiele zarzutów o nadużycia wobec zamordowanych rodziców, ale drugi proces ograniczył liczbę zarzutów o nadużycia, które można było wnieść, mówi pozew.

Prokuratorzy odrzucili pogląd, że rodzice znęcali się nad braćmi Menendez przed morderstwami, zgodnie ze skargą prawną.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/05/04/menendez-brothers-allege-new-evidence-father-sexually-abused-them/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL