13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Remake „Road House” i nie tylko

Remake „Road House” i nie tylko

Panel Kobiety w Muzyce 2024

Festiwal Filmowy SXSW 2024 rozpoczął się 8 marca w Austin światową premierą filmu Douga Limana. Dom drogowy W remake'u występują Jake Gyllenhaal i Conor McGregor. Ma dziewięć dni debiutów, w tym filmy z Rooney Marą, Isabelle Huppert, Gaelem Garcíą Bernalem, Kristen Stewart i nie tylko. Dramat romantyczny Anne Hathaway Pomysł na ciebie Festiwal zakończy gwiazda SXSW Michael Showalter.

SXSW potrwa do 16 marca w stolicy Teksasu.

Zaglądaj poniżej, bo w Deadline znajdziesz najlepsze i najciekawsze filmy festiwalu. Kliknij tytuły, aby przeczytać pełne recenzje.

3 Problem z ciałem

„Problem trzech ciał”

Netflixa

podzielić: Premiera telewizyjna
Wyjście: Dereka Tsanga
wykrzykiwać: Jovan Adepo, John Bradley, Rosalind Chow, Liam Cunningham, Eiza Gonzalez, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Si Shimoka, Zhen Zeng, Samer Othmani, Benedict Wong, Jonathan Pryce.
Termin na wynos: 3 problem z ciałemNajwiększymi zagrożeniami egzystencjalnymi, przed którymi stoi, jest to, jak wszystko jest zbędne i jak każdy zwrot akcji można zobaczyć z odległej galaktyki, jak Omar Sharif przejeżdżający konno przez pustynię w… Lawrence z Arabii.

Dom drogowy

„dom przydrożny”

Najlepsze wideo

podzielić: nagłówki
Wyjście: Douga Lymana
wykrzykiwać: Jake Gyllenhaal, Daniela Melchior, Billy Magnussen, Jessica Williams, Joaquim de Almeida, Conor McGregor, Lucas Gage, Arturo Castro, BK Cannon, Beau Knapp, Darren Barnett, Dominic Columbus, Bob Minnery, Catfish Jane, Kevin Carroll, Travis Van Winkle, Hannah Lanier
Termin na wynos: Pomimo kilku przebłysków technicznego geniuszu w sekwencjach akcji i kilku prób podjętych przez obsadę, film ten został zrekonstruowany. Dom drogowy To dowód na to, jak trudno jest uchwycić błyskawicę w butelce.

Łowca czasu

Aneurin Barnard i Alice Lowe w Timestalkerze

Aneurin Barnard i Alice Lowe w Timestalkerze

Ludovic Robert / Hanway

podzielić: Światła narracyjne
Wyjście: Alicja Lowe
wykrzykiwać: Alice Lowe, Jacob Anderson, Aneurin Barnard, Tanya Reynolds, Nick Frost
Termin na wynos: Ambitny film nawiązuje do klasyki Monty Pythona – często bardzo głupiego, a jednocześnie bardzo sprytnego – ale przede wszystkim jest wyobrażeniem o tym, co by było, gdyby w tym wyłącznie męskim zespole znalazła się choć jedna lub dwie kobiety. Podstawowy skład drużyny. W jakiś sposób Alice Lowe ma na tyle niewinności, że udaje jej się tego wszystkiego dokonać, co jest rzeczywiście bardzo niszczycielskim darem.

Byliśmy niebezpieczni

„Byliśmy niebezpieczni”

SXSW

podzielić: Funkcja narracji
Wyjście: JOSEPHINE STEWART-TW
wykrzykiwać: Rima Te Whata, Erana James, Natalie Morris, Manaya Hall
Termin na wynos: Byliśmy niebezpieczni Nigdy nie dorównuje temu filmowi satyrycznemu i wywrotowemu, jakim mógłby być, ale kreacje aktorskie w pełnometrażowym debiucie Josephine Stewart-Tei Weiwei są na tyle mocne, że ich emocjonalny ciężar jest zaskakująco niezatarty.

READ  „Rasistowski” raper AI z Label Drops, który tworzył muzykę za pomocą Fortnite Pro