12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rekord wszechczasów: 7 gwiazd All-Star w Filadelfii i 4 wybranych miotaczy startowych – NBC Sports Philadelphia

ATLANTA – Czterech zawodników z Filadelfii dołączy do trzech zawodników startujących w Arlington w Teksasie, tworząc drużynę z siedmiogwiazdkowym rekordem.

Zack Wheeler, Ranger Suarez, Jeff Hoffman i Matt Strahome zostali wybrani na podstawie głosów graczy i biura komisarza do reprezentowania Ligi Narodowej w meczu All-Star Game, który odbędzie się 16 lipca.

Najprawdopodobniej Wheeler zostanie zastąpiony, gdyż zacznie grać we wtorek i niedzielę, czyli ostatnie mecze przed zawieszeniem.

Pozostała trójka dołączy do Bryce’a Harpera, Trei Turner i Aleca Bohma w Midsummer Classic.

„Jestem naprawdę dumny z tej grupy” – powiedział główny trener Rob Thompson. „Szef klubu stworzył naprawdę dobry skład. Jestem dumny z siedmiu chłopaków i powiedziałem im, że jeśli uda im się pozyskać zawodników, to tak. zasługuje na opuszczenie naszego klubu, będą musieli przyjąć do składu 40 zawodników.” „To największy skład w historii Filadelfii, w którym rozegrano 94 mecze All-Star, a to już coś mówi”.

W Filadelfii sześciu graczy zasługiwało na zwycięstwo: czterech, którym się to udało, Aaron Nola i Christopher Sanchez. Suarez, Wheeler i Sanchez zajęli pierwsze, trzecie i piąte miejsce w Lidze Narodowej pod względem średniej uzyskanej rundy. Nola zanotował 10 zwycięstw przy 4 porażkach ze stosunkiem 3,48 i pod względem liczby zwycięstw zajmuje trzecie miejsce w najważniejszych turniejach.

Hoffman zarobił dużo pieniędzy w ciągu ostatnich dwóch sezonów, stając się jednym z najbardziej niezawodnych praworęcznych zawodników rezerwowych w baseballu po swoich 30. urodzinach w swojej piątej innej organizacji. Wykonał osiem obron i miał średnią odbijania 1,21 z 47 strikeoutami i ośmioma runami zdobytymi w 37⅓ rundach. ERA Hoffmana w 92 meczach z Filadelfią wynosi 1,91. Jest ich jedynym znaczącym wolnym agentem po sezonie i oczekuje się, że sprowadzenie go z powrotem będzie priorytetem, mimo że może to kosztować 11–12 milionów dolarów rocznie.

Filadelfia dowiedziała się o tym wśród swoich zawodników wybranych do drużyny All-Star podczas spotkania przed meczem prowadzonego przez Thompsona.

READ  Aaron Boone spotyka Hala Steinbrennera, Briana Cashmana

„Bardzo się trząsłem i właściwie trochę czasu zajęło mi, zanim się uspokoiłem. Zadzwoniłem do żony i wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że mogliśmy odwołać nasze plany wzięcia udziału w meczu All-Star i zamiast tego wyjść i zagrać w baseball” – powiedział Hoffman. .

„Nikt nie wie, ile razy takie rzeczy mogą się zdarzyć. Dlatego staram się żyć chwilą tak bardzo, jak to możliwe i cieszyć się nią. Jestem szczęśliwy, że moja czwórka dzieci i moja żona będą tam ze mną cieszcie się tym jako rodzina.”

To pierwszy wybór Suareza, Hoffmana i Strahome’a do drużyny All-Star. To druga selekcja Wheelera, który zarejestrował ostateczną selekcję Ligi Narodowej do Mistrzostw All-Star 2021.

„Wspaniale jest widzieć, jak ci goście odnoszą pierwsze zwycięstwo. Huff przeszedł świetną drogę, Strahom ciężko pracuje i staje się coraz lepszy, a Ranger w dalszym ciągu ciężko pracuje. Wspaniale jest widzieć, jak wszyscy ci goście po drodze poprawiają się” – powiedział Wheeler .

Strahome był prawie tak samo dominujący jak Hoffman z ERA na poziomie 1,59, 45 strikeoutami i czterema spacerami w 34 rundach. Wystąpił w 36 meczach, w tym w 32 nie tracąc żadnej bramki. Braves strzelili mu dwa gole w dniu otwarcia i od tego czasu jego średnia wyników wynosi 1,07.

Hoffman jest partnerem w rzucaniu, więc żaden z nich nie będzie musiał szukać innego miotacza podczas rozgrzewki.

„Prawdopodobnie jestem tam jedyny, który ma mojego prawdziwego partnera do polowań” – powiedział Hoffman. „To było świetne. Myślę, że jako pierwsi ogłoszono nazwisko Strahme, co znacznie mnie stresowało, gdy usłyszałem własne imię. Wiem, ile pracy, czasu i wysiłku trzeba w to włożyć. Jestem naprawdę szczęśliwy, że dobrze się przy tym bawimy.”.

Podobnie jak Hoffman, Strahome wybrał krętą ścieżkę kariery, dzięki której ten moment wydaje się jeszcze słodszy.

READ  Lakers Rob Pelinka – W ostatecznym terminie handlu nie ma „właściwego posunięcia”.

Przybył do Filadelfii przed 2023 rokiem jako skuteczny zawodnik, gdy był zdrowy, ale w sezonie 2020–22 rozegrał zaledwie 72 rundy. W 2017 r. zerwał ścięgno lewej rzepki i od tego czasu, aż do podpisania kontraktu z Filadelfią, każdą zimę spędzał na wzmacnianiu kolana. zamiast rygorystycznych przygotowań do następnego sezonu.

W Phillies osiągnął zupełnie nowy poziom.

„To Filadelfia. Energia” – powiedział. „Każdego dnia wygrywanie jest wszystkim… Jeszcze nie zdałem sobie z tego sprawy”.

Ocena występów Suareza w dwóch ostatnich meczach wzrosła z 1,83 do 2,58, a on zażartował: „Po tych dwóch meczach nie sądzę” – zapytany w sobotni wieczór, czy sądzi, że nadal będzie w drużynie.

Wiedział jednak, że tam będzie, ponieważ poprzednia praca była niesamowita.

„Nie podchodziłem do tego poważnie i też się nie martwiłem. Po to pracujesz w trakcie sezonu, a poza nim, pracujesz, aby osiągnąć ten cel” – powiedział Suarez.

Do Suareza dołączy jego żona, sześcioletnia córka i trzyletni syn, którzy po raz pierwszy zobaczyli go osobiście w Citizens Bank Park w weekend z okazji Dnia Ojca. Podróż z Wenezueli do Stanów Zjednoczonych nie jest łatwa, a Rangera – zawodnika wielkiej ligi – widzieli tylko z daleka w telewizji.

„To wszystko było częścią mojego planu” – zażartował. „Przyjechali w tym roku, ponieważ wiedzieli, że dostanę się do drużyny All-Star. Wszystko idzie zgodnie z planem.

„Nie, jestem bardzo szczęśliwy, że mam ich tutaj podczas mojej pierwszej selekcji w drużynie All-Star i jestem pewien, że damy z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik”.