22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rangersi pokonali Astros 2:0 w pierwszym meczu Texas ALCS

Rangersi pokonali Astros 2:0 w pierwszym meczu Texas ALCS

Liga Amerykańska przejdzie przez Teksas. Po wyczerpującym sezonie zasadniczym i wyczerpującym okresie posezonowym dwie pozostałe drużyny AL – Houston Astros i Texas Rangers – pochodzą ze stanu Lone Star State.

Dotarli do tego punktu sezonu bardzo różnymi drogami. Rangersi w tym roku wrócili na szczyt po tym, jak napięli swoje finansowe muskuły. Marcus Semien i Corey Seager zostali zatrudnieni w ramach hitowych transakcji przed sezonem 2022, ale nie powstrzymało to zespołu przed przejęciem Maxa Scherzera i jego dużej pensji za 2024 rok w ostatecznym terminie handlu.

Astros również wydają pieniądze, ale dzięki swojemu rodzimemu rdzeniowi zespół przez większość czasu był konsekwentnym rywalem. Alex Bregman, Jose Altuve, Kyle Tucker i Yordan Alvarez po sezonie po raz kolejny spisują się znakomicie.

W niedzielę Jordan Montgomery i Justin Verlander zaliczyli doskonały start w swoich zespołach, ale to Rangersi zwyciężyli w meczu, w którym padła mała liczba punktów, dzięki doskonałej obronie młodej gwiazdy Evana Cartera.

Poniżej znajdziesz aktualności, wyniki i najciekawsze momenty z meczu ALCS nr 1.

Aktualizacje na żywo

  • I to jest gra. Po szalonej ósmej rundzie, bliżej Rangersów, Jose Leclerc, w dziewiątej rundzie trafił 1-2-3 i zapewnił sobie zwycięstwo 2-0, dzięki czemu Teksas prowadził 1-0 w ALCS. Jordan Montgomery przejmuje zwycięstwo po doskonałych 6 i 1/3 rundzie na kopcu.

  • Po spacerze Jose Altuve Evan Carter odebrał piłkę od Alexa Bregmana w dalszy róg lewego pola, a następnie rzucił ją w pole bramkowe, co umożliwiło Altuve podwójną akcję.

  • Rangersi przegrali 1-2-3 na szczycie ósmego miejsca. Wciąż 2-0 dla Teksańczyków.

  • Jordan Montgomery wypada z gry po 6 1/3 rund: 5 trafień, 6 strikeoutów, 1 spacer, dozwolona zero runów.

  • Neres wyprowadza Marcusa Semiena i połowa się kończy. Rangers 2:0 w siódmej rundzie.

  • Justin Verlander skończył po 6 2/3 rundach. Singiel Leody’ego Taverasa, który po dwóch outach zapewnił biegaczom pierwsze i drugie miejsce, zakończył jego dzień. Solidny występ Verlandera, ale ustawia się w kolejce, aby znieść porażkę.

    Ostatnia passa: 6 2/3 rund narzuconych, 6 trafień, 2 spacery, 5 strikeoutów i 2 zdobyte runy. Rangersi prowadzili 2:0. Hector Neres przejmuje kontrolę nad kopcem.

  • Montgomery kontratakuje serią 1-2-3. Przesuń hist do sześciu. 2-0 Rangersów.

READ  Prognozy szaleństwa na 2022 r.: Typy ekspertów koszykówki uniwersyteckiej, kursy, serie w sobotnich meczach Elite Eight