3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rachel McAdams gra swojego sobowtóra w niespodziewanym skeczu – Deadline

Rachel McAdams gra swojego sobowtóra w niespodziewanym skeczu – Deadline

Po przedstawieniu musicalu Renee Rapp Rachel McAdams w skeczu skomentowała temat 30 Rock Sobotnia noc na żywo.

Ze względu na swoje imię i przykład McAdams grała aspirującą aktorkę w cieniu dwóch innych znanych aktorek. Nie tylko ona ciągle się myli Pamiętniki Gwiazda Rachel McAdams, która nazywa się Natalie Baartman, jest bardzo blisko innej znanej aktorki. Znasz jednego.

Kiedy gospodarz Jacob Elordi dołącza do skeczu jako starszy aktor, chcąc wzbudzić zaufanie u młodych aktorów, jest zaskoczony, widząc tam McAdamsa.

Atrakcja? To jest niesamowite! Powiedział. Szybko go poprawiła, dodając, że w celu zarabiania pieniędzy stworzyła OnlyFans.

„Zostałam pozwana przez Rachel McAdams, która oskarżyła mnie o głębokie fałszowanie jej” – powiedziała. Prosi bohaterkę graną przez Elordi o radę, jak odnieść sukces w branży i pyta, czy uważa ją za lepszą aktorkę niż McAdams.

„Odpowiem na to pytanie. Nie” – wtrąca się trener aktorstwa Bowen Yang. Gdy uczniowie przechodzą do czytania niektórych scen, które przygotowali w celu uzyskania informacji zwrotnej, jęczą, gdy Natalie Baartman mówi grupie, że wybrała scenę z Pamiętniki.

Zobacz pełną grafikę poniżej.

READ  Fani Taylor Swift w Argentynie od miesięcy biwakują na stadionie