5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pytlak // Kancelaria Deja dołącza do międzynarodowej sieci prawników w Polsce

Pytlak // Kancelaria Deja dołącza do międzynarodowej sieci prawników w Polsce

Międzynarodowa Sieć Prawników („ILN”) z dumą ogłasza Kancelarię Prawną Pytlak // Deja swoim cenionym członkiem. Bydlock w Warszawie // Kancelaria Prawna Teja jest wiodącą niezależną kancelarią prawną oferującą fachowe porady prawne w szerokim zakresie usług prawnych.

Specjalizująca się w sporach sądowych, transakcjach korporacyjnych, budowlanych i nieruchomościowych, prawie pracy, restrukturyzacji i upadłościach, Kancelaria Prawna Pytlak // Deja zapewnia klientom aktualne i kompleksowe doradztwo prawne w różnych sektorach gospodarki. Głębokie zrozumienie polskich i europejskich przepisów ustawowych i wykonawczych umożliwia klientom poruszanie się w kwestiach prawnych z pewnością i jasnością.

„Z radością witamy Kancelarię Prawną Bytlock // Teja w rodzinie INL” – powiedziała Lindsay Griffiths, dyrektor wykonawcza International Lawyers Network. „Ich zaangażowanie w specjalistyczną i wszechstronną wiedzę prawniczą znacznie zwiększa możliwości naszej sieci, szczególnie w regionie europejskim”.

Pytlak // Reputacja Kancelarii Prawnej Teeja związana z dostosowanymi rozwiązaniami, elastycznością i przyszłościowym podejściem doskonale wpisuje się w misję ILN polegającą na świadczeniu wysokiej jakości usług prawnych na całym świecie.

Więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej Pytlak // Deja można znaleźć na jej stronie internetowej https://pdlaw.pl/en. Dodatkowo przejrzyj ich profil ILN tutaj https://iln.com/firms/pytlak-deja-law-firm

O ILN

International Lawyers Network to niewyłączna sieć wysokiej jakości średniej wielkości kancelarii prawnych, których celem jest świadczenie bezproblemowych usług prawnych klientom o potrzebach międzynarodowych. Dzięki obecności w 67 krajach ILN zapewnia transgraniczne rozwiązania prawne poprzez sieć wysokiej jakości praktyk prawnych o podobnych poglądach. Uznana za Globalną Sieć Firm Prawniczych Roku w konkursie The Lawyer European Awards w 2021 r. i kilkakrotnie umieszczana na krótkiej liście, ILN jest liderem sieci prawniczych na całym świecie.

READ  Z Polski do Pelosi: podróż Zełenskiego o wysokim poziomie bezpieczeństwa do Waszyngtonu