16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przemówienie Apple na temat iOS 18, AI, iPadOS, oprogramowania Mac i nie tylko

Przemówienie Apple na temat iOS 18, AI, iPadOS, oprogramowania Mac i nie tylko

Nareszcie nadeszło długo oczekiwane wystąpienie Apple na WWDC. Oczekuje się, że w 2024 r. Konferencja Worldwide Developers Conference dostarczy zwykłe coroczne aktualizacje platform Apple — iOS, iPadOS, macOS, watchOS i innych, a także oprogramowanie zestawu słuchawkowego Vision Pro, które zostało zaprezentowane podczas WWDC 2023 i trafiło do sprzedaży w 2024 r. . kilka miesięcy temu. Ale w tym roku oczy wszystkich będą zwrócone na to, jak gigant technologiczny zwiększa swoją grę na froncie sztucznej inteligencji (co wygląda na to, że może być oznaczony marką Apple Intelligence). Oprócz aktualizacji opartych na sztucznej inteligencji w całym ekosystemie firmy, słyszeliśmy również, że Apple może być gotowy na wydanie zupełnie nowej aplikacji… Kalkulator? Szczegóły poznamy dzisiaj, gdy przemówienie rozpocznie się o 10:00 PT / 13:00 ET. Jestem już na miejscu z moją koleżanką Devindrą Hardawar i przygotowujemy się do przekazania wszystkich wiadomości oraz najważniejszych spostrzeżeń, na przykład porównania przekąsek Apple z wydarzeniami takimi jak Microsoft i Google. Dodatkowo, co sądzisz o nadaniu nazwy nowemu systemowi macOS? Bądź na bieżąco z ciągłymi aktualizacjami na żywo.

On żyjeAktualizacja 187

 • „I oczywiście musi być zbudowany od podstaw z myślą o zapewnieniu prywatności”. „To wykracza poza sztuczną inteligencję” – powiedział Cook. „To kolejny duży krok dla Apple”. Nowy film pokazuje wiele tego, co wygląda jak poruszające się neurony i kończy się słowami Apple Intelligence. Cook twierdzi, że jest to nowy system inteligencji osobistej, dzięki któremu Twoje produkty osobiste będą przyjemniejsze.

 • „Chcemy mieć pewność, że wynik odzwierciedla zasady leżące u podstaw naszych produktów” – powiedział Cook, kontynuując swoje wysiłki w zakresie sztucznej inteligencji. „Musi być potężny, intuicyjny i głęboko zintegrowany. Co najważniejsze, musi cię rozumieć”. Powiedział.

 • watchOS 11 zawiera nową aplikację Vitals, która pozwala zobaczyć wszystkie kluczowe wskaźniki zdrowotne

  Aktualizacje WWDC watchOSAktualizacje WWDC watchOS

  jabłko

  Nowa aplikacja na Apple Watch pomoże Ci uzyskać lepszy przegląd stanu zdrowia i kondycji. Nowa aplikacja Vitals gromadzi szczegółowe informacje na temat Twojego zdrowia i kondycji. Podczas poniedziałkowego przemówienia na konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) Apple ogłosił nowe funkcje, które pojawią się w systemie watchOS 11.

  Przeczytaj całą historię tutaj.

 • „Została tylko godzina!” Ktoś za mną powiedział. O mój Boże. „Od lat korzystamy ze sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego” – powiedział Cook.

 • Bety dla programistów będą dostępne dzisiaj, publiczne wersje beta w przyszłym miesiącu i, jak zawsze, ostateczne wersje gry tej jesieni.

 • Teraz, gdy omawiamy iOS 18, iPadOS 18, macOS Sequoia i watchOS 11, a także kwestie audio i telewizyjne, zastanawiam się, co będzie dalej. Wracamy do Tima Cooka, więc powinno być duże.

 • Apple potwierdza rozszerzoną obsługę głównych gier innych firm na komputerze Mac. Apple potwierdza rozszerzoną obsługę głównych gier innych firm na komputerze Mac.

  Apple potwierdza rozszerzoną obsługę głównych gier innych firm na komputerze Mac. (jabłko)

 • To wszystko w przypadku systemu macOS Sequoia. Po raz kolejny wciąż czekamy na wszystkie rzekome wieści o sztucznej inteligencji

 • Assassin’s Creed Shadows pojawi się także na iPadzie.

 • Marc-Alexis Cote z firmy Ubisoft jest tutaj, aby zaprezentować grę Assassin’s Creed Shadows. I tak, wygląda na to, że gra bardzo Dobre urządzenie od Apple.

 • Game Porting Toolkit 2 pomoże także programistom łatwiej przenosić gry na komputery Mac. Dostępna jest także lepsza obsługa przenoszenia dużych gier na iPhone’a i iPada. Pojawią się także kolejne gry, m.in Mroźna Łaba 2. Mamy też kilka dobrych wieści od Ubisoftu.

 • Przechodzimy do grania na komputerze Mac. Federighi zwraca uwagę, że w każdej nowoczesnej aplikacji można uruchomić nowoczesne, wysokobudżetowe gry, a także iPhone’y i iPady.

 • Smart Script w iPadOS 18 wykorzystuje uczenie maszynowe, aby Twoje pismo odręczne było mniej straszne

  Podczas konferencji WWDC 2024 Apple doda mnóstwo nowych funkcji do systemu iPadOS, w tym nową aplikację kalkulatora, ulepszone możliwości dostosowywania ekranu głównego i nie tylko. Podczas konferencji WWDC 2024 Apple doda mnóstwo nowych funkcji do systemu iPadOS, w tym nową aplikację kalkulatora, ulepszone możliwości dostosowywania ekranu głównego i nie tylko.

  jabłko

  W zeszłym miesiącu tablety Apple przeszły gruntowną modernizację wraz z pojawieniem się chipa M4, iPadem Air w dwóch rozmiarach, aktualizacjami klawiatury Magic Keyboard i nowym iPadem Pro z wysokiej jakości wyświetlaczem Tandem OLED. Teraz podczas konferencji WWDC 2024 Apple planuje ulepszyć oprogramowanie iPada, dodając szereg nowych funkcji do systemu iPadOS 18, którego premiera zaplanowana jest na koniec tego roku.

  Przeczytaj całą historię tutaj.

 • Podsumowania pojawiają się w przeprojektowanym czytniku Safari, dzięki czemu możesz przeglądać strony internetowe bez rozpraszania uwagi. Nowa funkcja przeglądarki usuwa także zakłócenia z filmów w Internecie.

 • Ekosystem Apple otrzymuje dedykowaną aplikację do obsługi haseł.Ekosystem Apple otrzymuje dedykowaną aplikację do obsługi haseł.

  Ekosystem Apple otrzymuje dedykowaną aplikację do obsługi haseł. (jabłko)

 • Aktualizacje Safari: teraz mogą pomóc Ci odkryć więcej informacji o stronie podczas jej przeglądania, np. wskazówki dojazdu do hotelu czy szybkie linki.

 • Nadchodzi także odpowiednia aplikacja do haseł! Będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje hasła, a także alerty dotyczące weryfikacji.

 • W przypadku czatów wideo możesz wyświetlić podgląd przed zalogowaniem się do rozmowy i wybrać spośród różnych teł, aby ukryć swój bałagan w pokoju.

 • Jestem dziewczyną z Windowsem, ale wszystkie te funkcje wyglądają świetnie. Apple każdego dnia wciąga mnie głębiej w swój ekosystem. (Zaczynałam od Apple Watch Envy, potem zostałam dziewczyną iPhone’a ze słuchawkami AirPods, Apple Watch i Apple TV… Jednak żaden iPad ani Mac nie jest jeszcze wykluczony.

 • Będziesz mógł obsługiwać swojego iPhone'a bezpośrednio na ekranie komputera Mac.Będziesz mógł obsługiwać swojego iPhone'a bezpośrednio na ekranie komputera Mac.

  Będziesz mógł obsługiwać swojego iPhone’a bezpośrednio na ekranie komputera Mac. (jabłko)

Tutaj znajdziesz wszystkie wiadomości z Światowa konferencja programistów Apple WWDC 2024.