29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Producent skór Dbrand na stałe przywraca skórki swoich skórzanych telefonów

Producent skór Dbrand na stałe przywraca skórki swoich skórzanych telefonów

Producent skór Dbrand ogłasza, że ​​jego linia samoprzylepnych skórek do smartfonów i laptopów jest już w sprzedaży i tym razem nadal będzie stałym elementem jego produktów. Sklep internetowy. Cholewka z naturalnej skóry garbowanej roślinnie została po raz pierwszy wprowadzona na rynek jako limitowana edycja, która pojawiła się w grudniu, a teraz powraca ze względu na popularne zapotrzebowanie. 3M Sticky Skins kosztuje około 34,95 USD za smartfony i 69,95 USD za laptopy i jest dostępny w kolorze czarnym, brązowym i sepii dla ponad 100 produktów, w tym Samsunga Galaxy S22, iPhone’ów, MacBooków, Google Pixels i konsol do gier.

Dbrand twierdzi, że te skórzane imitacje są wykonane z pełnoziarnistej skóry bydlęcej i mają mniej niż 0,5 mm – chociaż będą nieco grubsze niż zwykła skóra samoprzylepna. Powierzchnie zostały stworzone za pomocą niestandardowego rozwiązania klejącego we współpracy z 3M, które pozwala na aplikację bez pęcherzyków powietrza i usuwanie bez kleju. Chociaż układanie skóry nie zawsze jest łatwe, Dbrand ma nowy samouczek wideo do instalacji Obejmuje również, jak dbać o skórę i przyspieszyć proces patyny.

Dla tych, którzy wolą trzymać telefony w etui, można również kupić skóropodobną obudowę Grip Case firmy Dbrand, jeśli chcesz skórzany uchwyt z tyłu. A jeśli to dla ciebie za mało, Dbrand sprzedaje również dodatki i dziwactwa, takie jak skórzany balsam, skórzany brelok, a nawet skórzana kostka lub piramida.

Ponieważ niedawne skórzane etui Apple pozostawiają wiele rozczarowanych i względny niedobór opcji dobrej jakości skórzanych etui do innych urządzeń, skórki Dbrand mogą być kolejnym najlepszym wyborem. Ale jeśli szukasz większej ochrony niż dodatkowego uchwytu i punktów stylistycznych, skorzystaj z opcji etui.