16 maja, 2024

Polskie Struthers |  Wiadomości, sport, praca

Polskie Struthers | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie do korespondencji / Michał Szekol Dom Pagano z Polski szuka miejsca do rywalizacji ze Struthersem.

STRUTHERS – Pojedynek Poland Bulldogs ze Struthers Wildcats był rozstrzygający, ale Polsce udało się dokonać kluczowego zatrzymania w dogrywce i w piątkowy wieczór zapewnić sobie zwycięstwo 28-27 nad Wildcats.

Długie przejazdy i trudne mecze przerywały większą część pierwszej połowy obu drużyn.

Pierwsi uderzyli Bulldogs.

Po długiej pierwszej jeździe zakończonej porażką Struthersa, Polska objęła prowadzenie na własnej linii 47 jardów.

Bulldogs zeszli na boisko i nie spieszyli się. Rozgrywający Dom Pagano po pierwszym ataku w ataku przekroczył linię bramkową po biegu z 6 jardów i na 4:45 przed końcem pierwszej kwarty podwyższył wynik 7:0 dla Bulldogs, dając Polsce pierwsze prowadzenie w meczu.

Pagano prowadził swój zespół przez cały mecz. Trener Polski Tom Pawlanski nie był zaskoczony występem swojego rozgrywającego.

„Dom to dobry rozgrywający, nie zaskoczył nas dzisiaj” – stwierdził Pawlanski. „Dom, podobnie jak jego koledzy z drużyny, szczególnie starsi koledzy z drużyny, pasjonują się grą i traktują siebie nawzajem. Mają dużo pewności siebie.

Po dwóch bezbramkowych przejazdach, w których każda drużyna wykonywała po jednym, Wildcats jako następni zdobyli bramkę.

Po tym, jak w poprzedniej akcji Bulldogs zdobyli trzy punkty, atakujący Struthersa zdobyli bramkę po zagraniu. Rozgrywający Jason Dukes połączył się z Devinem Brahamem po podaniu z 56 jardów i na początku drugiej kwarty zremisował na 7-7.

Ważna druga kwarta Brahama jeszcze się nie skończyła.

Podczas pierwszej ofensywnej jazdy Wildcats po wielkim przyziemieniu wjechali głęboko na terytorium Bulldogs. Polska obrona była jednak silna i wymusiła na Struthersie czwartą, krótką sytuację na linii 10 jardów Bulldogs.

Struthers złapał piłkę, gdy członek polskiej linii defensywnej wskoczył do strefy neutralnej przed snapem, po czym po świeżych setach oddał drużynie Wildcats piłkę na linii 4 jarda Bulldogs.

READ  Wywiad Menlo Electric - "Rynek dystrybucji w Polsce stopniowo się konsoliduje"

Wildcats wykorzystali okazję, gdy Braham wprowadził piłkę do pola punktowego, zwiększając prowadzenie Struthers do 14-7 na 4:35 przed końcem drugiej kwarty.

Braham prowadził swój zespół w przyłożeniach. Główny trener Struthers, John Bayuk, powiedział, że Braham jest liderem zespołu.

„To wyjątkowy zawodnik we wszystkich aspektach gry”. powiedział Bayuk. „Zespoły specjalne, atak i obrona”.

Choć wydawało się, że Wildcats nabiorą tempa pod koniec pierwszej połowy, Polska nie zachwiała się.

Bulldogs przemaszerowali 57 jardów po boisku, kończąc połowę, zdobywając bramkę po przyziemieniu Pagano z jednego jarda i po pierwszej połowie zremisowali na 14-14.

W trakcie meczu Polska kilka razy traciła przyłożenie, ale potrafiła się bronić. Pawlanski uważał, że jego zespół wykazał się talentem.

„Nasze dzieci dobrze radzą sobie z przeciwnościami losu” – stwierdził Pawlanski. „Kiedy stajesz w obliczu przeciwności losu, zawsze masz dwie możliwości, a nasi chłopcy zdecydowali się trzymać razem, grać ciężko i grać dla siebie nawzajem”.

Druga połowa rozpoczęła się od trudnej obrony i kluczowych błędów obu drużyn.

W połowie trzeciej kwarty Wildcats stracili szansę na zdobycie gola po długiej serii Brahama, która doprowadziła do upadku Struthersa i odzyskania go przez Polską.

W następnej rundzie Bulldogs nie radzili sobie dużo lepiej. Polska straciła piłkę i oddała piłkę Wildcats na linii 47 jarda.

Po faulu Polski Struthers odzyskał prowadzenie 21-14 po przyłożeniu Dukesa z 27 jardów na minutę przed końcem trzeciej kwarty.

Bulldogs odpowiedzieli atakiem na czwartą kwartę, a Cole Fulton strzelił gola po biegu z 2 jardów i na 10:00 przed końcem zremisował wynik 21-21.

Struthers ponownie oparł się na grze Brahama i Anthony’ego Carterów w biegu, aby sprowadzić swoją ofensywną jednostkę na boisko.

Wildcats dotarli do linii 15 jardów Polski na około siedem minut przed końcem czwartej kwarty.

READ  Prokurator generalny Polski twierdzi, że poprzedni rząd użył oprogramowania szpiegującego przeciwko setkom ludzi

Jednak Wildcats ponownie stracili piłkę, a Bulldogs odzyskali siły na własnej linii 15 jardów.

W pierwszej akcji kolejnego przejazdu po Polsce Pagano połączył się z Boltonem po podaniu z 35 jardów, aby dać Bulldogs piłkę na terytorium Struthers.

Bulldogs skierowali piłkę do linii 19 jardów i ustawili kopacza Josha Stefancina, który potencjalnie zwycięski rzut z gry z linii 19 jardów.

Po przerwie obu drużyn na żądanie Stefancin minął słupki bramkowe, a Bulldogs mieli czysty snap i celne uderzenie, ale po upływie regulaminowego kopnięcia piłka poszła szeroko.

Obie drużyny przystąpiły do ​​meczu z remisem 21:21.

Polska rozpoczęła dogrywkę od pierwszej okazji na zdobycie gola z 20 jardów od pola punktowego.

Bulldogs szybko objęli prowadzenie 28-21, gdy Pagano na krótkim ekranie połączył się z Dannym Nitoli.

Wykorzystując szansę Wildcats na zdobycie gola, Braham podwyższył na 28-27 po przyziemieniu z odległości 1 jarda.

Zamiast próbować zremisować dodatkowym punktem, Wildcats zdecydowali się na dwupunktową konwersję i zwycięstwo.

Jednak przy próbie kara za falstart zepchnęła Wildcats na linię 9 jardów.

Po remisie Struthers chwycił piłkę i uderzył rozgrywającego Nazira Howarda. Howard podał piłkę do Dukesa, który był obok niego na zapleczu. Dukes przerzucił się na jego lewą stronę i rzucił piłkę w pole punktowe, ale piłka upadła niekompletna i przypieczętowała zwycięstwo Bulldogs 28-27.

„Nasi chłopcy grali dalej, chłopaki ze Struthers grali dalej, to był świetny mecz”. – stwierdził Pawlanski. „Gratulacje dla chłopaków, trenera Bayuka i dzieciaków. Co za zakończenie, co za wspaniały, wspaniały mecz piłki nożnej w szkole średniej.

Bayuk powiedział, że jego zespół otrząsnie się z porażki, przygotowując się do play-offów w przyszłym tygodniu.

„Wiedzieliśmy, że do samego końca graliśmy ze świetną drużyną piłkarską”. powiedział. „Wiemy, że to pozytyw. Walczyliśmy z dobrą drużyną piłkarską, stawialiśmy się w sytuacjach podbramkowych i nadal potrafiliśmy walczyć do końca. Gra z taką drużyną na koniec sezonu przygotowuje się do play-offów.

READ  Przywódca Japonii prowadzi rozmowy w sprawie obrony i handlu w Polsce w drodze na szczyt NATO