12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska zdobywa 11 praw do Pucharu Niemiec DFB-Pokal – Digital TV Europe

Bezpośrednie i wyłączne prawa do Pucharu Niemiec DFB-Pokal posiada nadawca sportowy Eleven Poland. Umowa obowiązuje przez cztery sezony od sierpnia tego roku do sierpnia 2026 roku.

Włączenie niemieckiego trofeum do prezentacji Lewandowskiego znalazło się w międzynarodowym portfolio piłkarskim na żywo, w skład którego wchodzą Serie A, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal, The Emirates FA Cup i Carabao Cu.

W krajowym turnieju Pucharu Niemiec w każdym sezonie biorą udział 64 drużyny.

Umowa jest taka, że ​​Eleven będzie mogło transmitować wszystkie rundy turnieju pucharowego w Polsce. Polscy gracze biorący udział w turnieju = Robert Lewandowski, Rafał Kikivich, Robert Kamny i Marcin Kaminsky.

KDyrektor wykonawczy Eleven Poland, rzysztof Świergiel, powiedział: „Pozyskanie bezpośrednich i wyłącznych praw do Pucharu Niemiec to fantastyczny sposób na rozpoczęcie przez Leven Poland w 2022 roku. mistrzów na kolejne cztery sezony mistrzów.

Dr Holger Blask, dyrektor generalny DFB GmbH, powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Leven, aby udostępnić to, co najlepsze w DFB-Pokal niemieckim fanom piłki nożnej w Polsce. Dzięki zapalonej publiczności piłkarskiej i innowacyjnemu stylowi transmisji, Eleven stanowi idealną platformę dla naszego wyjątkowego i pasjonującego meczu pucharowego, pozwalając DFB-Pokal na dalsze rozszerzenie międzynarodowego zasięgu uczestniczących klubów i graczy.

READ  Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech