18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska wcześnie wychodzi z Euro 2020 Euro

Polska rozpoczęła rozczarowujący początek europejskiego turnieju piłki nożnej, będąc jedną z zaledwie ośmiu drużyn, które odpadły z turnieju Euro 2020 z 24 drużynami po fazie grupowej. Przechwycony przez napastnika Gwiazdy Świata FIFA 2020, Roberta Lewandowskiego, Polska zajął ostatnie miejsce w grupie E i nie awansował do ostatniej szesnastki turnieju, z jednym punktem z trzech meczów grupowych.

Wielu rozzłoszczonych polskich kibiców domagało się rozstrzelania trenera Paulo Sous, ale Zbigniew Boniek, prezes PZPN, powiedział dziennikarzom, że zostanie przy Sousie. Ponic podkreślił, że Portugalczyk „ma duże doświadczenie trenerskie i wie, czego potrzebuje polska drużyna”. Wyraził nadzieję, że Polacy zakwalifikują się do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.
Sousa z Portugalii został w styczniu mianowany menedżerem polskiego zespołu. Zastąpił prasę do koszulek po tym, jak Ponic stwierdził, że między drużynami rywalizującymi w eliminacjach do Mistrzostw Europy i Świata jest „zły stan zdrowia”.

Żadnej podróży do Tokio. Jen Stucinsky Zuhr z Fredonii nie pojedzie w tym roku na olimpiadę. NAS. Wystartowała w finale skoku o tyczce kobiet w próbach lekkoatletycznych i terenowych, ale nie zajęła miejsca w pierwszej trójce. Mistrz olimpijski 2012 10 Prosto dotarcia do Igrzysk Olimpijskich lub Mistrzostw Świata, które rozpoczęły się w 2007 roku.
39-letni Zuhr zakwalifikował się wcześniej do finałowej 12. W rundzie finałowej Olivia Grover i Sandy Morris rywalizowały o trzecie miejsce i końcową kwalifikację. Cała trójka zniszczyła 15 '1 „, ale Morris zajął ostatnie miejsce, wygrywając 14-9 i 15-1 w swoich pierwszych próbach, podczas gdy Grover i Zuhr spudłowali na niskich wysokościach.
Zuhr zdobył srebrny medal w Pekinie i złoty medal w Londynie, ale przyjechał do Rio de Janeiro pięć lat temu, gdy zachorował.

Domino upadło. Polski biegacz na 800 metrów Adam Kshod powiedział, że nie weźmie udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio z powodu „domina wydarzeń”, w tym złego stanu zdrowia po otrzymaniu szczepionki Kovit. Kszczot zdobył złoty medal na halowych mistrzostwach świata 2018 i był uważany za największą szansę na medal w Tokio.
31-latek powiedział po powrocie z obozu treningowego w Kenii, że jego „stworzenie odmówiło posłuszeństwa” i że są „sprawy rodzinne” do załatwienia.

READ  Polska sprawdza pojazdy przekraczające granicę ze Słowacją w związku z falą migrantów

Bosnonsky Honorary Sports Writer Joe Bosnonsky jest laureatem prestiżowej nagrody Tony Quebec Media Award na Narodowym Stadionie Polsko-Amerykańskim 2021.
Bosnansky jest starszym autorem The Athletics. Pochodzący z Cleveland, wcześniej był starszym ilustratorem w Sports Illustrated i felietonistą Kansas City Star. Jest autorem pięciu książek, w tym The Secret of Golf: The Story of Tom Watson i Jack Nicholas. On i jego żona Marco wraz z dwójką dzieci mieszkają w Charlotte w Północnej Karolinie.
Pięć różnych organizacji przyznało mu tytuł National Sports Writer of the Year, a on zdobył dwie nagrody Emmy w ramach programu NBC Digital Olympic Coverage.
Nagroda Quebec przyznawana jest corocznie polonijnemu członkowi mediów za wybitny wkład we wszelkie media sportowe. Nagroda nosi imię Tony’ego Quebeca, który zadebiutował w 1982 roku. Po błyskotliwej karierze w New York Yankees Crossroads, Quebec miał kolejną długą i pełną sukcesów karierę jako analityk baseballowy w telewizji sieciowej.
Bosnonsky zostanie uhonorowany na przyjęciu wstępnym z okazji 48. rocznicy Hall. Odbędzie się 16 września 2021 w American Polish Cultural Center w Troy, Michigan. Bilety na imprezę, która rozpoczyna się o 17:30, kosztują 140 USD i można je zamówić dzwoniąc pod numer (313) 407-3300.
Informacje o Narodowej Polsko-Amerykańskiej Galerii Sław Sportu dostępne są na stronie www.polishsportshof.com.

Tour Poles Tour de France potrwa teraz do 18 lipca w mieszance dwóch znanych polskich kolarzy.
Mike Kviatkovsky jeździ dla UCI World Team Aeneas Grenadiers. Kuwiatkowski był silnym wszechstronnym zawodnikiem i wielokrotnie spisywał się dobrze. Został mistrzem World Elite Road Racing 2014. Rafaz Majka jeździ dla UPI World Team UAE Team Emirates. Jest znany jako mocny wspinacz i ma na swoim koncie trzy zwycięstwa w etapach górskich w ostatnich Tours de France.
Na szczęście nie byli wśród najczęstszych kolarzy podczas pierwszej fazy wypadku. „Ales Opi-Omi!” (Francuskie powitanie z niemieckimi zasadami dla dziadków) Aby pokazać kamery telewizyjne wjeżdżające na tor i wjeżdżające na jazdę, ustanowiono reakcję łańcuchową, która wysłała kilku rowerzystów na chodnik.

READ  „To komedia, która zamienia się w horror” (ekskluzywnie)