24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska firma venture More Growth ma duże ambicje, pozyskując 5 milionów dolarów w rundzie pre-seed

Polska firma venture More Growth ma duże ambicje, pozyskując 5 milionów dolarów w rundzie pre-seed

Mój naturalny dziennikarski sceptycyzm często wkrada się, gdy słyszę w tym samym zdaniu słowa „budowniczy przedsięwzięć” i „pre-seed”. Strona internetowa Warszawy Dalszy rozwój Rodzi więcej pytań niż odpowiada, a zgodnie z deklaracją firmy ich celem jest „tworzenie produktów i marek, które pomagają ludziom dbać o najważniejsze aspekty ich życia, ulepszać je, a tym samym osiągać rozwój osobisty” (jedna sekunda, Muszę iść dalej).

Jednak jej współzałożyciele występują jako prezesi Kuba KosiageDyrektor ds. Ludowych i Kulturalnych Piotrek Sosnowski I Ariel Finkelstein Nie tylko dmuchanie dymem. Zrobili to już wcześniej i jasne jest, że potrzebują świetnych copywriterów. Więcej na ten temat poniżej.

Koziej i Sosnowski są współzałożycielami Warszawy Molo, usługa wyszukiwania kariery, która pomagała przyszłym pracownikom tworzyć CV i udzielać porad zawodowych. W ciągu 6 lat przekształcili się z klasycznego startupu wbudowanego w garaż do dobrze prosperującej firmy zatrudniającej ponad 120 pracowników i używanej przez ponad 100 milionów ludzi w szczytowym momencie.

Ten szczyt był bardzo interesujący, w 2019 roku, oparty na San Juan POGRUBIENIE Usiadłem zauważyłem i podniosłem Zety.

Po ukończeniu biegu na BOLD (który można jedynie założyć, że jest częścią warunków umowy), Kuba i Piotrek wciąż nie kończą budowy. Tym razem, zamiast jednego, zdecydowali się pójść drogą konstruktorów przedsięwzięć i położyć ręce na wielu czołgach jednocześnie.

„W Zety zbudowaliśmy platformę, która służyła milionom ludzi szukających porad zawodowych. Teraz wykorzystujemy tę wiedzę, aby tworzyć produkty i usługi w innych branżach, które są równie ważne dla ludzi: rodzicielstwo, finanse osobiste i dobre samopoczucie, a wciąż są niedoceniane przez istniejące platformy internetowe” – wyjaśnił Kosij.

Uzupełniając zespół dołączają Piotrek i Kuba Ariel FinkelsteinKto jest mentorem Microsoft Accelerator (na wielu stanowiskach w zarządzie). Przynosi długi rekord Inwestycja anioła i budowanie firmy do biurka, fuzje i przejęcia oraz strategia będą miały wysoki wzrost.

READ  Tysiące podpisów wzywają polskie uniwersytety do bojkotu Izraela

„Poznałem Kubę i Piotrka 6 lat temu, na początku pracy w Jetty. Byli młodzi i wciąż się uczyli, ale byli oddani, skoncentrowani i gotowi do ciągłego rozwoju. Kuba buduje silną, zorientowaną na SEO firmę SaaS, z którą pracowałem nad rozwojem i sprzedażą Zety. Zostaliśmy przyjaciółmi, potem współinwestorami, a teraz postanowiliśmy przenieść to na wyższy poziom. Działamy na tych samych zasadach i wartościach i postanowiliśmy stworzyć nową firmę w oparciu o naszą podstawową siłę w ruchu organicznym i chęć zbudowania czegoś większego z silnym i odnoszącym sukcesy zespołem założycieli – skomentował Finkelstein.

Ponownie, nie zamierzam mówić, że to wszystko jest blefem, ale zgodnie z oświadczeniem MoreGrowth, wykorzystują te fundusze, aby mocno inwestować w „ekspertów od treści i pisarzy, którzy specjalizują się w trzech obszarach zainteresowań. „Dodatkowo przepraszam, ale czy to nie jest stawianie wozu przed koniem, firma szuka inżynierów, projektantów produktów i managerów i czekaj na to…. „A specjaliści ds. marketingu (w tym outreach, digital PR i copywriting) opracują wszystkie produkty”.

Um.

Główny inwestor Inovo Venture Partners, Partner Michał Rokosz Wyjaśniając uzasadnienie transakcji: „Przyglądamy się Kubie i Piotrkowi od początku istnienia Jetty. Zaimponowali nam swoim nastawieniem i skupieniem, co zaowocowało niezwykłym tempem rozwoju. Kiedy dowiedzieliśmy się, że rozpoczynają zupełnie nowy biznes, byliśmy pewni, że chcemy zostać głównym inwestorem w ich rundzie finansowania. A Growth ma wszystko, czego szuka VC: silny zespół, który już udowodnił swoje umiejętności w zakresie budowania i skalowania biznesu, duży rynek i jeszcze większe ambicje.

Są duże ambicje i… wszystko inne.