26 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska firma bukmacherska ogłasza broń inwestycyjną

Największa polska firma bukmacherska – STS Holdings SA – twierdzi, że 266 mln dolarów zebranych w ofercie publicznej chce wykorzystać jako ramię inwestycyjne.

Spółka Projektowanie Inwestuj w akcje notowane w Warszawie w sektorach technologii, e-commerce i nieruchomości. 20% do 30% portfela firmyWedług prezesa Mateusza Juroszek.

Od lutego 2021 r. A. w STS 45,8% rynku Udział W Polsce. Na czele firmy stoi rodzina Żurosków, która posiadała 100% akcji spółki przed jej publicznym debiutem.

  • Juroszeks posiada 10% udziałów w asset managerach Skarbiec Holding SA i Quercus TFI SA.
  • Rodzina posiada również udziały we Flutter Entertainment, Evolution AB i Better Collective – szukamy więcej Możliwości inwestycyjne w Stanach Zjednoczonych.
  • Mówi się, że firma się koncentruje Polski Największa witryna e-commerce, Alegro, mimo że jego udziały spadły o 56% z powodu wejścia Amazona na polski rynek.

„Szukamy celów w Europie Środkowo-Wschodniej, ale nie mamy nic dokładnego na radarze” – powiedział Żurosek.

Firma Inwestycyjna Jurosec nie będzie w pełni funkcjonalna Pięć lat. Obejmuje to dywidendy Atal SA, firmy zajmującej się budową domów rodzinnych. Debiut STS podwoił wartość Atala dla spółki.

READ  Lokalna synagoga wysyła wsparcie, środki dla ukraińskich uchodźców w Polsce