29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska firma bukmacherska ogłasza broń inwestycyjną

Największa polska firma bukmacherska – STS Holdings SA – twierdzi, że 266 mln dolarów zebranych w ofercie publicznej chce wykorzystać jako ramię inwestycyjne.

Spółka Projektowanie Inwestuj w akcje notowane w Warszawie w sektorach technologii, e-commerce i nieruchomości. 20% do 30% portfela firmyWedług prezesa Mateusza Juroszek.

Od lutego 2021 r. A. w STS 45,8% rynku Udział W Polsce. Na czele firmy stoi rodzina Żurosków, która posiadała 100% akcji spółki przed jej publicznym debiutem.

  • Juroszeks posiada 10% udziałów w asset managerach Skarbiec Holding SA i Quercus TFI SA.
  • Rodzina posiada również udziały we Flutter Entertainment, Evolution AB i Better Collective – szukamy więcej Możliwości inwestycyjne w Stanach Zjednoczonych.
  • Mówi się, że firma się koncentruje Polski Największa witryna e-commerce, Alegro, mimo że jego udziały spadły o 56% z powodu wejścia Amazona na polski rynek.

„Szukamy celów w Europie Środkowo-Wschodniej, ale nie mamy nic dokładnego na radarze” – powiedział Żurosek.

Firma Inwestycyjna Jurosec nie będzie w pełni funkcjonalna Pięć lat. Obejmuje to dywidendy Atal SA, firmy zajmującej się budową domów rodzinnych. Debiut STS podwoił wartość Atala dla spółki.

READ  „Fałszywe” polskie billboardy obwiniają politykę klimatyczną UE o koszty energii elektrycznej