19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Policja Los Angeles przygotowuje się do antyizraelskich protestów, które będą próbowały zakłócić ceremonię wręczenia Oscarów

Policja Los Angeles przygotowuje się do antyizraelskich protestów, które będą próbowały zakłócić ceremonię wręczenia Oscarów

Wiadomości z USA

W niedzielę policja w Los Angeles przygotowuje się do próby zakłócenia porządku przez antyizraelskich protestujących Największa noc w TinseltownCeremonia wręczenia Oscarów.

Urzędnicy powiedzieli, że wzmocnili bezpieczeństwo poza ceremonią wręczenia Oscarów, aby „zapobiec zakłócaniu porządku przez demonstrantów i zapewnić skupienie się na świętowaniu osiągnięć filmowych”.

Organizacja Oscars poinformowała również, że oddeleguje 2000 funkcjonariuszy ochrony do Dolby Theatre w Hollywood, miejsca 96. dorocznej ceremonii wręczenia Oscarów. O sprawie poinformował „Los Angeles Times”..

Protestujący gromadzą się w pobliżu obwodu 96. ceremonii rozdania Oscarów. Reutera

Jak podaje gazeta, policja miejska oświadczyła, że ​​umożliwi protestującym wyrażenie swoich praw wynikających z Pierwszej Poprawki bez zakłócania postępowania.

Teren wokół obiektu został zamknięty ogrodzeniem z siatki przed ceremonią z udziałem gwiazd, aby uniknąć powtórzenia się ceremonii rozdania nagród Grammy z zeszłego miesiąca, kiedy przybysze zostali zatrzymani przez antyizraelskich zwolenników, którzy blokowali ruch przed hotelem Crypto. com Arena.

Źródła podają, że celem Oscarów jest wspieranie i celebrowanie artystów oraz unikanie polityki i sceny politycznej. Powiedzieli, że organizatorzy nie będą próbowali cenzurować przemówień zwycięzców.

Duże tłumy protestujących zakłóciły ostatnie ważne wydarzenia na całym świecie, w tym w Los Angeles, odkąd Izrael rozpoczął wojnę z Hamasem po śmiercionośnym ataku ruchu palestyńskiego na naród żydowski z 7 października.

Teatr Dolby w Los Angeles
Według doniesień w Dolby Theatre w Hollywood, miejscu 96. dorocznej ceremonii rozdania Oscarów, będzie obecnych 2000 funkcjonariuszy ochrony. AP

Niedawno protestujący zbojkotowali w zeszłym tygodniu kluczowe przemówienie amerykańskiego przedstawiciela stanu Kalifornia Adama Schiffa, żądając zawieszenia broni w Gazie – do czego wzywała także długa lista gwiazd filmowych i dyrektorów, w tym nominowanych do nagrody Oscar. Bradleya Coopera i Marka Ruffalo.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/03/10/us-news/lapd-prepares-for-anti-izrael-protesters-to-try-to-disrupt-oscars/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania