31 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Policja: lekarz lawinowy znalazł pijaną kobietę podczas badania Walerija Niszuszkina; agent zaprzecza

SEATTLE — Lekarz zespołu Colorado Avalanche zidentyfikował kobietę, która była poważnie odurzona podczas badania Valerie Nichochkin przed meczem 3 pierwszej rundy Colorado z Seattle, zgodnie z raportem dotyczącym kryzysu behawioralnego Departamentu Policji w Seattle uzyskanym przez sportowiec.

Agent Nichushkina, Mark Gandler, zaprzeczył udziałowi swojego klienta w wiadomości tekstowej do sportowiec.

– W pokoju Val nikogo nie znaleziono – powiedział. „Te wydarzenia nie mają nic wspólnego z Val”.

Nichushkin był z dala od Avalanche od soboty z tego, co zespół nazwał „powodami osobistymi”. Gandler powtórzył to stwierdzenie i odmówił odpowiedzi, czy to Nishushkin, czy Lawina była jego decyzją o odejściu z zespołu.

Nichushkin jest jedynym graczem Avalanche wymienionym z nazwiska w raporcie. Oficer napisał, że nie wie o żadnych powiązaniach rodzinnych między Nieszuszkinem a kobietą. Określił status ich związku jako nieznany.

Według raportu: W sobotę o godzinie 15:20 czasu pacyficznego wezwano pomoc na Union Street 99, gdzie Avalanche przebywał w hotelu Four Seasons. Dwóch funkcjonariuszy policji z Seattle przybyło do hotelu w odpowiedzi na wezwanie kryzysowe o 15:44

Lekarz zespołu Avalanche powiedział władzom, że zlokalizował kobietę i kogo sportowiec Decyduje się nie być identyfikowany, sprawdzając Nichushkina przed meczem. Lekarz powiedział funkcjonariuszom, że jego zdaniem kobieta była zbyt pijana, aby opuścić hotel na przejażdżkę lub taksówkę, więc zadzwonił pod numer 9-1-1. Powiedział, że kobieta go uderzyła, ale nie chciał wnosić oskarżenia.

Porucznik policji w Denver podróżujący z zespołem powiedział policji w Seattle, że „nie było doniesień o jakichkolwiek interakcjach przestępczych poza (kobietą) poważnym nietrzeźwością”.

Karetka zabrała 28-latkę do Harborview Medical Center. Jej stan był stabilny, zgodnie z informacjami uzyskanymi z publicznego wniosku do Straży Pożarnej. W karetce kobieta powiedziała funkcjonariuszowi policji w Seattle, że „ktoś zabrał jej paszport i to był zły człowiek”. Nie wdawała się w szczegóły. Powiedziała, że ​​pochodzi z Rosji, ale urodziła się na Ukrainie.

READ  Jeremy Fowler usłyszał pogłoskę o „dzikim” handlu Jimmy Garoppolo 49ers w NFL Scouting Combine

Rankiem trzeciego meczu Bednar powiedział, że Nishushkin bierze dzień konserwacji.

„Oto informacje, które wówczas posiadałem: był to dzień konserwacji” — powiedział Bednar następnego dnia. Potem wyjechał z powodów osobistych. Jeśli jest w pobliżu i może być w pobliżu, będzie dostępny do gry”.

Zapytany o raport policyjny na swojej konferencji prasowej przed meczem w piątek, Jared Bednar powiedział, że nie może komentować, ponieważ „było to z powodów osobistych”. Odmówił komentarza, czy Nichushkin lub zespół podjęli decyzję o odsunięciu go na bok, czy Nichushkin naruszył zasady zespołu lub jaka była jego pozycja. W poprzednim oświadczeniu powtórzył, że nie jest to sprawa dyscyplinarna. Zapytany, dlaczego jest to niedyscyplinarne, Bednar powiedział: „Ponieważ jest to sprawa osobista”.

Zapytany, czy sytuacja rozpraszała drużynę w ciągu ostatnich kilku dni, obrońca Kolorado, Jack Johnson, powiedział, że nie.

Powiedział: „Nie powiedziałbym, że to rozprasza”. „On (jest) po prostu facetem, którego chcielibyśmy mieć w naszym składzie”.

Nichushkin był w składzie na pierwsze dwa mecze serii, w których Colorado przegrało 3: 2 w szóstym meczu w piątek.

Bednar powiedział, że zespół jest w kontakcie z Nichushkinem. Nie ma aktywnego śledztwa policyjnego w sprawie Neshushkina w sprawie wypadku.

Rzecznik Avalanche nie skomentował raportu z incydentu i powiedział, że prezes Hockey Operations Joe Sakic i dyrektor generalny Chris McFarland nie zwrócą się do mediów w piątek rano. Stowarzyszenie Graczy NHL nie ma obecnie komentarza.

28-letni Nishushkin jest w pierwszym roku ośmioletniego kontraktu o wartości 6,125 miliona dolarów rocznie.

(Zdjęcie: Isaiah J. Downing/USA Today)