29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podsumowanie obszaru: Walk-Off Huntera Gibsona Tinker Poland mija Mount Blue

Polska – Walking home prowadzony przez Huntera Gibsona podniósł Polskę do piątkowego zwycięstwa w baseballu 9-8 nad Mount Blue.

Z Rycerzami (3-2) przegrywającymi 8-7 na dole siódmej zmiany, Gibson wygrał dwa przejazdy do domu – trzecie zwycięstwo w grze – aby wygrać mecz. Drew Sailor, Grady Hart i Sam Baldino zrezygnowali z dwóch zwycięstw dla Rycerzy.

Polska objęła prowadzenie 5-0 po czterech inningach, po czym odrobiła Grand Slam Cokers Haydena Dipnera (2-1). Mount Blue prowadził 8-7 na siódmym miejscu z parą biegów. Nolan Lesotho trafił dwa podwójne dla Cougar.

MT Abrams 7, Oak Hill 6: Trevor Phelps trafił do domu i rzucił pięć solidnych rund, aby dać Rodrenners (2:0) zwycięstwo nad Wales Raiders (0-2).

Phelps uderzył 5 i pozwolił na trzy i pięć przejazdów. Ścigał również trzybiegową przewagę przez Mount Abrams, który objął prowadzenie trzema biegami w pierwszej rundzie.

Roadrunners objęli prowadzenie 7-1 po dwóch przejazdach zdobytych w czwartym i piątym inningu. Raiders powrócili do gry z czterema przejazdami na piątym i szóstym miejscu, zmniejszając deficyt do 7-6, ale było dokładnie tak, jak dostali.

Ian Morissett podwaja się w Oak Hill i remisuje w dwóch przejazdach. Odbijający otwierający Ethan Wattaso pokonał sześciu odbijających w sześciu rundach.

Reklama

Adam Loose, który rzucił i obronił ostatnie dwa inningi dla Mount Abrams, wykonał dwa przejazdy, podczas gdy Pierre Rollins uderzył dwa razy.

Dolina Sagobi 6, ST. Dominik 3: The Hawks (5:0) objęli prowadzenie dzięki podwójnemu dwukrotnemu trafieniu Austina Croto w pierwszym inningu, a następnie pokonali Saints (0:3), wygrywając z zajmującym czwarte miejsce Carsonem Blackiem i Calebem Vacchiano. W Hiram.

Grotto i Vachiano wygrali po dwa. Towarzysz Pitcher Grady Cummings pozwolił tylko na jedno zwycięstwo i skreślił 10 biegów.

Świerkowa Góra 15, Górskie Ogrodzenie 5: Phoenix (2-2) użył zrównoważonego ataku, aby pokonać Falcons (1-3) w Rumford.

Pięć Gór Świerkowych – Max Lafonde, Isaac Parker, Eli Moffitt, Nate Holland i Eli Timmer – każdy odniósł po dwa zwycięstwa. Feniks złapał Elota siedmioma runami w czwartej rundzie. Matę wygrał Griffin Achorne, który w czwartej inningu wszedł na kij.

READ  Oświadczenie | Polska WU19 1-1 Irlandia WU19

Jacob Lapayint z Mountain Valley odniósł cztery zwycięstwa, w tym dwa deble.

Reklama

Trico5, Stoisko Be3: The Cokers uciekli z wygraną u siebie (0-2) nad Seahawks (0-2) w Dixfield.

Trent Hutchinson zdobył podwójne i pojedyncze dla Trico. On też walił w pokoju i wygrał.

Grayley 10, Edward Mały 0: Kropla Liama ​​Sheffina w dolnej części piątej inningu zakończyła grę zasadą pojedynczej łaski RBI, a Zack Johnston rzucił dwa trafienia, gdy Rangers (6:0) zatrzymali Red Edis (2-2) w Cumberland.

Greeley zdobył dwa niepokonane przejazdy w pierwszym inningu Campbell Cassidy, a następnie strzelił do sześciu w trzecim inningu, a Jackson prowadził dwoma pojedynczymi przejazdami, zanim zakończył grę dwoma przejazdami w piątym inningu.

Ryan Colben miał parę debli dla Greeleya.

Johnson (3:0) szedł trzy razy i strzelił siedem.

Reklama

Softball
Grayley 7, Edward Mały 4: Lily Ransley i Mia Wright odpadły po dwie w drugiej rundzie, a Rangers (2-4) otworzyli wynik na prowadzenie 4-0 na drodze do zwycięstwa nad Red Edis (1-4) w Cumberland.

Wright zakończył z trzema zwycięstwami i był zwycięskim miotaczem.

Alexis Kelcia i Erin Cowie Edwarda Little’a odnieśli po dwa zwycięstwa w meczu RBI.

Lake Zone 16, Gray-New Clochester 7: Sadie Tirrell odniosła dwa zwycięstwa i cztery RBI, Kylie Myers trzy zwycięstwa i dwa RBI, a Lakers (3-2) pokonali Patriots (2-3) w sześciu inningach w Neapolu.

Trail trafił dwubiegowy podwójny podczas czwartej siódemki i dodał sześcioprzebiegowy trzykrotny w szóstym, gdy Lakers dołożyli pięć kolejnych przejazdów, aby wymusić litość. Guidens Riley zakończył go jednym golem w dwóch przejazdach.

Myers trafił na drugi singiel RBI, szedł w tempie obciążenia na czwartym i trafił na szósty. Zwycięska miotaczka Melissa Mayo szła trzy razy, dwukrotnie trafiając pojedynczą i zdobywając cztery punkty. Hailey Cove odniosła dwa zwycięstwa.

Reklama

Anna Gilbert odniosła trzy zwycięstwa, w tym singiel z dwoma runami i singiel RBI, poszła za Patriotami i zdobyła rundę.

READ  Lewandowski „nie wystarczy” na cud Polski

Manhamouth 16, Telstar 2, 5 rund: Jun Foyt miał trzy RBI, które poprowadziły Mustangi do zwycięstwa MVC nad rebeliantami w Betel.

Maddie Herr miała trzy single, a Riley Chase dodała dwa single dla Monmouth (2:0). Isabella Lyons dodała podwójną setkę.

Telstar spadł do 0-3.

Oak Hill 13, MD. Abram 3: Szybkość hot bat Madison Drew dała Raidersowi (2-1) zwycięstwo w pięciu rundach nad Rotternerami (0-2) w Walii.

Drew miał 3-4 lata za talerz i ciągnął w dwóch biegach. Kolega z drużyny Kelsey Young prowadził dwoma biegami, a Mia Valier miała dwa zwycięstwa. Valliyar również uderzył i wygrał.

Reklama

Adriana Stingfield uderzyła w Mount Abrams i znokautowała siedmiu pałkarzy. Była też 2 na 3 z deblami i trójkami.

Polska 20, MT. Niebieski 4: Rycerze (5-0) pokonali Kookers (0-2) w Polsce.

Polak Gretchen Paradis odpadł o 10 i wygrał z koła. Na talerzu Paradis zdobył podwójne i pojedyncze, a także zaliczył dwa przejazdy i był jednym z pięciu polskich hitów z wielokrotnymi zwycięstwami.

Eva Stevens strzeliła podwójną bramkę dla drużyny Mount Blue.

Richmond 7, Rangeley 6: Leila Wisselly wygrała zwycięstwo Wschód/Zachód nad Lakers w Richmond w kręgu Popcots.

Richmond awansował do 3-2.

Reklama

Rangeley spadł 1-1.

Świerkowa Góra 19, Ogrodzenie Górskie 6: Wielkie piąty i szósty inning pomogły Phoenixowi (1-4) szosowemu zwycięstwu nad Falcons (1-3) w Rumford.

Spruce Mountain wszedł z przewagą 7-3 w piątym inningu, a następnie dodał pięć przejazdów w piątym i szóstym inningu.

Jayton Bingree pokonał siedem pałkarzy i odniósł zwycięstwo z koła na Spruce Mountain. Bingiri również podwoił się w ramach występu z czterema trafieniami. Sam Martin miał cztery zwycięstwa, podczas gdy kolega z drużyny McKinley Holt miał trzy zwycięstwa.

Feniks miał 16 zwycięstw i 16 spacerów.

The Falcons, którzy w zeszłym tygodniu wygrali 13-5 ze Spruce Hill, zakończyli sześcioma zwycięstwami.

READ  Właściciele sklepu z dziczyzną św. Piotra jadą do Polski, aby pomóc ukraińskim uchodźcom

Reklama

SD Toms Sweeps Sagobi Valley: Święci objęli prowadzenie 5-0, pokonując oba końce podwójnej głowy Hiramowi Hawksowi (1-2).

Domes potrzebował dodatkowych inningów, aby wygrać mecz otwarcia 2-1.

Cammy Caesarley grała solo w drużynie St. Thomas na szóstym miejscu. Kathleen Dean wygrała losowanie i została wybrana do gry. Emily Andrews asystowała St. Thomasowi z dwoma zwycięstwami.

Święci wygrali drugi mecz 12-6, który został zniesiony przez pięć przejazdów w trzeciej rundzie.

14-hitowa gra St. Andrews zawiera podwójną setkę Andrews RBI z trzeciego wieku.

Dean ponownie wygrał z kręgu, zwalniając siedmiu pałkarzy.

Reklama

Kobiety LaCrosse
Edward Mały 12, Westbrook 1: Isabelle Hayes strzeliła sześć bramek i poprowadziła Red Edis do zwycięstwa w pierwszym meczu z Blue Place (0:4) w Auburn.

Edward Little (1-2) Megan Lachans dodała cztery gole, Stella Smith i Caroline Adette strzeliły po jednym, a Cora Cunningham zapewniła trzy asysty. Bramkarz Hayley Brown zatrzymał 12 z 14 strzałów, z którymi miał do czynienia.

– Najlepsze zwycięstwo drużynowe dla kobiet – powiedział trener Red Edis, Shawn McKinnon. „Cała ciężka praca wykonana w praktyce jest teraz pokazywana na boisku. Jestem bardzo dumny z tego, jak nasza drużyna zmagała się w trudnych warunkach, aby zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Morgan Bednold strzelił gola dla Westbrook.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Złożony pod: