22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podobno Sony poprosiło o wprowadzenie zmian w cenie soli i poświęcenia na innych platformach

Podobno Sony poprosiło o wprowadzenie zmian w cenie soli i poświęcenia na innych platformach

auf! Zła prasa wciąż się pojawia i chociaż możemy to zrozumieć, jeśli spojrzymy wstecz, Sony zostanie uznane za winne w niezwykle ważnym sądzie opinii publicznej. Według raportu autorstwa Tech RaptorCena gry w stylu Indie Souls Sól i ofiara Dramatycznie wzrosła w sklepie Epic Games Store w wielu różnych krajach – wszystko dlatego, że PlayStation tak lubiło, że Ska Studios sprzedawało go taniej niż te w PS . Sklep.

Z tego, co możemy wywnioskować, Sony zawarło umowę z grą, która zaowocowała ekskluzywnym wydaniem swojej konsoli. Haczyk polega na tym, że Ska Studios ustala cenę indywidualnie dla każdego kraju w Epic Games Store, co oznacza, że ​​w niektórych miejscach jest tańsza niż w innych. Shane Lynch, współwłaściciel firmy, wyjaśnił, że jego firma „nie może tak naprawdę kontrolować indywidualnych cen Sony, więc niektóre z nich musiały rosnąć lub spadać” w Epic Games Store ze względu na zobowiązania umowne i roszczenia dotyczące parytetu.

Dla Wielkiej Brytanii to dobra wiadomość – w rzeczywistości spadła z 15,99 GBP do 12,99 GBP. Jednak w wielu innych krajach, takich jak Brazylia, cena gwałtownie wzrosła – mówimy o wzroście z 37,99 R$ do 104,90 R$. To 276 procentowy skok! Podobnie jest w Turcji, gdzie tytuł spadł z 33 do 153 jenów. To sprawia, że ​​cena jest bardziej spójna w różnych krajach, ale oczywiście nie uwzględnia różnic w zyskach i in.

Jak powiedzieliśmy na początku artykułu, rozumiemy, jak do tego doszło: Ska Studios najwyraźniej podpisało umowę z Sony i nie może być postrzegane jako oferujące w rezultacie lepszą ofertę innym platformom lub sklepom. Możemy jednak argumentować, że to PlayStation powinno leżeć na PlayStation, aby zaoferować lepszą elastyczność cen regionalnych w PS Store – i szczerze mówiąc, w okresie zdominowanym przez złą prasę firma mogła obejść się bez negatywnego PR, prawda? Ona?

READ  Wybór Nintendo eShop – maj 2022