22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Plotki Kevina Duranta: dźwignia, ptaki drapieżne, mosty i słońce

Plotki Kevina Duranta: dźwignia, ptaki drapieżne, mosty i słońce

Pojawienie się w NBA w środę (link do filmu), powiedział Brian Windhurst z ESPN Sieci Zostali „naprawdę wyłączeni” otrzymanymi ofertami Kevin Durant ten wymiar.

Jeśli niektóre z oferowanych mi pakietów handlowych są poprawne, zgadzam się z nimi i myślę, że powinni oczekiwać więcej od Kevina Duranta, którego kontrakt pozostał na cztery lata. Ale inne drużyny w lidze nie uważają, że Nets mają tu duży wpływ… a ich występy odzwierciedlają to przekonanie,” Powiedział.

Podobnie jak szczegóły dotyczące Windhorsta, Sieci zachowują się tak, jakby nie miały nic przeciwko utrzymywaniu Duranta w sezonie, jeśli nie złoży się zaakceptowanych ofert. Od wczoraj Windhurst powiedział, że nie „odczuwał żadnej przyczepności” w potencjalnej umowie.

źródło mówi Josh Lauenberg z TSN.ca że Brooklyn ma „nieracjonalnie wysoką” cenę wywoławczą dla atakującej gwiazdy, i dzikie ptaki Nie jest gotowy do włączenia Rookie of the Year Scotty Barnes lub Do tego momentu maksymalna liczba typów w pierwszej rundzie w dowolnym Durant. Obie strony miały wstępne dyskusje na temat Duranta, ale nic poważnego.

Duane Rankin z Arizony Podobno podczas ligi letniej rozmawiano, że słońca Wahała się, czy to uwzględnić Michał Mosty W pakiecie dla Duranta jest to jeden z powodów, dla których umowa nie postępuje. Ludzie z ligi nazywają Bridges „kluczowym elementem” w każdym programie.

Szczerze mówiąc, jeśli te plotki są prawdziwe, wydaje się, że Windhorst może mieć rację co do braku odpowiednich występów Duranta.

Jeśli Bridges nie jest uwzględniony, Suns nie myśli poważnie o Durant w tym momencie. Bridges to wysokiej klasy zawodnik i bardzo dobry obrońca, ale Durant przez cały czas jest fantastycznym zawodnikiem.

Raptory mają inne elementy, które mogą wisieć, takie jak Pascal SiakamA OG AnunobyA Gary Trent Syn. A Cenny Ichiwa – Bardziej zrozumiała jest więc ich niechęć do włączenia Barnesa lub pełnego zestawu pierwszych rund w przyszłości. nie uwzględniam Fred Vanfleet W tej grupie, ponieważ nie sądzę, by Toronto rozważało przeniesienie go – jest tak ważny dla kultury zespołu, a jego produkcja na boisku poprawia się prawie z każdym sezonem.

READ  NFL Playoffs 2023: Decydujące scenariusze 18. tygodnia, dogrywki dla rywali, w tym Bills, Bengals zmiany

Nawet rozpoczynając swój sezon w wieku 34 lat, Durant osiągnął poziom MVP, kiedy był zdrowy w zeszłym sezonie, średnio 29,9 PPG, 7,4 RPG i 6,4 APG w strzelaninach .518/.383/.910 w 55 meczach (37,2. mpg)). Jest 12-krotnym All-Star, czterokrotnym zwycięzcą, został nominowany do dziesięciu drużyn NBA, jest byłym MVP i dwukrotnym MVP w finałach – CV Nie ma dużo więcej.