1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pike Place Market składa pozew przeciwko słynnemu handlarzowi rybami

Pike Place Market składa pozew przeciwko słynnemu handlarzowi rybami

Uważaj, będziesz często czytać wyrażenie „Pike Place”, ponieważ debata na temat tego, kto ma prawo używać tych słów, stała się sporem prawnym.

według Czasy Seattle fabułaUrząd Ochrony i Rozwoju Rynku Pike Place (w skrócie PDA) złożył pozew przeciwko Pike Place Fish Market, jednemu z najpopularniejszych sprzedawców na rynku, za używanie terminu „Pike Place” w kontekstach nierynkowych, jak twierdzi PDA stanowi naruszenie znaku towarowego.

Spór koncentruje się na nierynkowych przedsiębiorstwach Pike Place Fish Market, w tym na magazynie, w którym mieści się sprzedaż wysyłkowa, oraz na pakowanym wędzonym łososiu sprzedawanym w sklepach spożywczych w QFC. the czasy On tłumaczy:

Jak wynika z pozwu PDA, w umowach najmu z PDA sprzedawcy rynkowi zgadzają się nie używać znaków towarowych PDA w związku z budynkami komercyjnymi lub jakąkolwiek działalnością poza historyczną dzielnicą targową bez uprzedniej pisemnej zgody PDA.

Jednak targ rybny Pike Place (słynący z rzucania rybami, które zachwycają turystów) twierdzi, że zastrzegł nazwę „Pike Place Fish Market” i używa tego wyrażenia na swoich towarach i produktach bez reklamacji PDA. Obie strony zgodziły się na mediację, która odbędzie się w październiku, i obie strony oświadczyły, że chcą uniknąć faktycznej batalii prawnej. Jeden z właścicieli targu rybnego Pike Place powiedział, że spór „nie ma charakteru osobistego”. czasy.

Stara pizzeria zostaje ponownie otwarta jako Big Mario’s

Northlake Tavern and Pizza House zlokalizowana obok UW została zamknięta na początku tego roku, kiedy właściciel Abdullah Abdullah Została wycofana, ale odrodziła się jako najnowsza restauracja Big Mario’s, sieć pizzy należąca do biznesmena z Capitol Hill Jasona Lajeunesse. W nowej restauracji zachowano część wystroju i pozycji menu z oryginału. Król donosi 5, ale będzie tam coś, czego Northlake nigdy nie miało: miejsca siedzące dla wszystkich grup wiekowych. Ludzie z niższych klas się radują!

READ  Chevron notuje zyski w 2022 r., 75 miliardów dolarów do odkupienia z powodu oparów Białego Domu

Historyczna restauracja „Twin Peaks” zyskuje coraz więcej „Twin Peaks”.

The North Bend Diner Twede’s Cafe to obiekt historyczny sam w sobie, ale znany głównie z serwowania słynnej restauracji Double R Diner Davida Lyncha Bliźniacze Szczyty Program telewizyjny. Ale dwie czerwone neonowe litery R, ​​które podczas kręcenia znajdowały się nad znakiem, nie istnieją w „prawdziwym” życiu – lub nie istniały, dopóki właściciele Twede nie wsparli ich finansowaniem społecznościowym. Teraz je kolację Nowa etykieta RR na życzenieco go bardzo cieszy Bliźniacze Szczyty Fani pielgrzymujący do 80-letniej restauracji. „Nigdy nie widziałem czegoś takiego. To było jak życie w czerni i bieli, a potem nagle ujrzenie świata w kolorze” – powiedział King 5 jeden z fanów z Pittsburgha. Cóż, uspokój się.

Shake Shack organizuje obecnie przejazdy typu drive-thru w Lynwood

W środę 6 września Shake Shack otworzył swój pierwszy sklep na zachodnim wybrzeżu w Alderwood Mall. „W dniu otwarcia pierwsza fala gości może spodziewać się spersonalizowanych gadżetów od Shake Shack” – czytamy w komunikacie prasowym, ale jest już za późno — przepraszamy! Ale nadal możesz zjeść chrupiące burgery i frytki w Shake Shack bez wychodzenia z samochodu.