22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Phillies oszałamia Cardinals dzikim rajdem w dziewiątej rundzie, aby otworzyć Wild Card

Phillies oszałamia Cardinals dzikim rajdem w dziewiątej rundzie, aby otworzyć Wild Card

Ulica. Ludwik – Jean SeguraJego kariera obejmowała 11 sezonów i 1328 meczów, zanim w końcu trafił do post-sezonowej, najdłuższej aktywnej passy w głównych ligach. Rankiem swojego pierwszego meczu play-off drugi kapitan Philadelphia Phillies nie spał. Obudziłem się o 7 rano „a adrenalina była w moim ciele”. Noszona w piątek, ta krawędź nigdy nie opuściła.

„Byłem mentalnie skoncentrowany na każdym meczu i na każdym stadionie” – powiedział Segura. „Przyszedłem dzisiaj gotowy do gry, aby móc tu być – po prostu dziękuję Bogu, że wszystko było po mojej stronie”.

Gdy Phillies spadły, bazy załadowane, jedna na szczycie dziewiątego, a St. Louis Cardinals starali się zastąpić kontuzjowanych najbliżej, Segura przemknął przez lekko holowany teren, pomalował dwa tory i popchnął Phillies do nieprawdopodobnego zwycięstwa 6-3 w meczu. otwierający grę z serii Better Wild Card, wśród trzech, które plasują ich na szczycie progresji w National League Championship Series.

Kardynałowie są wspierani przez doskonałą wydajność od Jose Quintana Homer zelektryzowany przez Juan Ypez, prowadził 2-0 przed ostatnią połową i miał wszelkie powody, by sądzić, że zmierzają do wygrania pierwszego meczu. Byli w domu, z tłumem na Busch Stadium w szaleństwie, ich światła były bliżej, Ryan HillsleyTo było na wzgórzu.

Co nastąpiło po napiętej naiwności.

Kardynałowie mieli 93-0 w historii po sezonie, kiedy prowadzili kilka biegów wchodząc do dziewiątej rundy. Tymczasem Velez był 0-54 w sezonie zasadniczym w tej samej sytuacji. Ostatecznie strzelili sześć bramek – najwięcej z drużyną z tyłu na dziewiątym miejscu w historii posezonowej. Żaden z ich biegów nie miał kontaktu. Alec Boom Pokryty był obciążonymi podstawami, Brandon Marzec Zderzył się z helikopterem, który zdarł rękawicę Nolan ArenadoA Kyle Schwarber Produkuj latać w locie i Bryson Stott Sprowadzony po bieganiu Paweł Goldschmidt Zrobił zabawę nurkową na swoim chirurgu, ale za późno został wyrzucony do domu.

READ  Anioły zdobywają 13 punktów w trzeciej tercji przeciwko Górom Skalistym

Największe biegi pochodziły z rakiety Segury, która pędziła w kierunku i od niskiego poślizgu Andre Balant I uderzył w cztery leja po prawej stronie, który prześlizgnął się przez rozwalony uzależnienie od Tommy’ego, który bawił się trochę, aby obliczyć prędkość Segury. Cardinals mieli miotacz przeciwko uderzającemu i mieli młotek, który mógł wytworzyć dublet pod koniec gry – ale został uderzony zbyt daleko z prawej strony.

„Tak po prostu przebiegł bieg” – powiedział Arenado. – Ona nie szła w naszą stronę.

A wszystko to wydawało się pochodzić od prawego środkowego palca Helsley, palca, który zamarł podczas zbierania się do gry terenowej w przedostatnim meczu sezonu zasadniczego. Helsley rzucił kilka rzutów ze skoczni podczas czwartkowego treningu i chociaż przyznał, że jego palec jest trochę zesztywniały, powiedział Cardinals, że będzie gotów do zamykania meczów po zakończeniu sezonu.

Menedżer Cardinals, Oliver Marmol, zmienił jednego i jednego Helsleya na ósme i obserwował, jak szybko pracuje dla Marsha i Schwarbera. Krótko po rozpoczęciu dziewiątej rundy Marmol powiedział, że Helsley „zaczyna tracić trochę poczucia pola gry”.

Helsley, który w tym sezonie stał się jednym z najbardziej dominujących graczy w sporcie, zaczął przegapić strefę strajku i ostatecznie wrzucił do dziewiątej bramki tylko dziewięć ze swoich 23 wyciągów. JT Realmoto Przekaż jeden, a następnie Bryce Harper A Nick Castellanos Planował kolejne spacery, te ostatnie po boiskach, które były albo w górę, w dół, albo w dół. W tym momencie kardynałowie mieli Palanti i Jack Flaherty Ocieplenie u byków. Boom byłby ostatnim uderzeniem Helsleya – a Helsley uderza go w lewe ramię szybką piłką 101 mph.

Po miłym wyrzuceniu kortu rozgrzewkowego na zewnątrz, Helsley wyszedł, a następnie opuścił Busch Stadium, by strzelić w nieznośny palec.

Może zostać utracone dla dobra serii.

READ  Motywy 49ers do handlu z Randym Gregorym doskonale podsumowane przez Johna Lyncha – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„Przez cały rok mieliśmy chłopaków w górę” – powiedział Marmol. „Jeśli spadnie, ktoś inny musi podejść i wykonać pracę, więc jest to częścią tego. Nikt nie będzie nam żałował, powiem ci”.

Według badań ESPN Stats & Information, szczyt piątkowego dnia 9 to jedyna połowa rundy w baseballu w tym sezonie, w której drużyna pozwoliła na co najmniej sześć zwycięskich przejazdów z trzema lub mniej trafieniami, bez dodatkowych trafień podstawowych. W historii po sezonie było pięć meczów, w których drużyna prowadziła dwa lub więcej razy po ósmym inningu, przegrywając dwa lub więcej razy – a Kardynał był zaangażowany w trzy z nich. To był pierwszy raz, kiedy Phillies zdobyła sześć lub więcej przejazdów podczas każdej pozasezonowej trasy.

Wybrali idealny czas.

„To było wyjątkowe” – powiedział. Zach Wheelerktóry rzucił 6 inningów bez bramek przeciwko Cardinals i wyszedł z trzech ciosów wcześniej Jose Alvarado Zrezygnowała z dwurasowego Homera na rzecz Yepez.

„To był prawdopodobnie najbardziej ekscytujący bieg, w jakim kiedykolwiek brałem udział” – powiedział Realmuto o szczycie dziewiątego. „I nawet nie odbyła się wielka trasa w domu. Rozmach był dla nas i kilku graczy dołączyło, kiedy było to konieczne”.