1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pete Alonso z Mets przekracza 40 godzin i dołącza do ekskluzywnego klubu

Pete Alonso z Mets przekracza 40 godzin i dołącza do ekskluzywnego klubu

Agencja prasowa3 września 2023 o 19:58 ET3 minuty na przeczytanie

Pete Alonso ma w sezonie 40 i 41 HR

Pete Alonso dwukrotnie udaje się do Bullpen, aby w wygranym meczu Mets z Mariners zdobyć 40. i 41. home run w sezonie.

Nowy Jork — W niedzielę Pete Alonso znalazł się w mocnym towarzystwie.

Dwukrotny All-Star zdobył bramkę i przejechał w czterech seriach, zdobywając 40 homerów i 100 RBI drugi sezon z rzędu, gdy New York Mets pokonali zajmujące pierwsze miejsce Seattle Mariners 6:3.

Alonso trafił singiel RBI w pierwszej rundzie, a jego strzał w trzeciej rundzie uczynił go piątym graczem w historii pierwszej ligi z co najmniej trzema sezonami z 40 bramkami w pierwszych pięciu kampaniach, dołączając do Hall of Famers Ralpha Keenera (cztery razy), Eddiego Matthewsa, Ryana Howarda i Alberta Pujolsa.

„To trochę zadziwiające” – powiedział Alonso. „Imponujące imiona. Nie miałem pojęcia”.

Jeff McNeil również zaszedł głęboko po zdobyciu gola przed sobotnim wieczorem, a Nowy Jork odebrał Mariners dwa z trzech outów, co zapewniło im pierwszą porażkę w serii od 11–13 sierpnia przeciwko Baltimore Orioles.

„Minęło dużo czasu” – powiedział menadżer Seattle Scott Servais.

Seattle, które w sierpniu wygrało 21 meczów, rozpoczęło dzień, prowadząc American League West jednym meczem nad Houston Astros.

„Właśnie mieliśmy historyczny miesiąc dla organizacji i prawdopodobnie mieliśmy tu małą porażkę” – powiedział pierwszy bazowy M, Mike Ford, który w czwartym strzelił drugą bramkę jeden po drugim. – Ale możemy od razu do tego wrócić.

Solowy homer Alonso w siódmym miejscu uczynił go dopiero czwartym zawodnikiem w historii Mets z co najmniej trzema sezonami 100 RBI. David Wright pięciokrotnie przekroczył granicę 100 RBI, a Carlos Beltran i Darrell Strawberry osiągnęli to trzy razy.

„Na dobre i na złe, wiemy jedno: Pete będzie codziennie przechodził przez te drzwi jako ten sam facet” – powiedział menadżer Mets, Buck Showalter. „Cieszę się, że jest w pobliżu. Nigdy nie ma złego dnia. Troszczy się o swoich kolegów z drużyny, dba o Mets. A patrzenie na sukcesy takich zawodników jak on sprawia, że ​​jest to jeszcze fajniejsze”.

41 home runów Alonso to drugie miejsce pod względem liczby home runów Alonso w jednym sezonie w historii klubu wraz z Beltranem i Toddem Hundleyem. Alonso jest rekordzistą zespołu z 53 golami jako debiutant w 2019 roku.

„Wydaje się, jakby to był wczoraj mój pierwszy sezon” – powiedział Alonso. „To mój piąty rok, a czas leci. To wiele znaczy. To miejsce było dla mnie bardzo wyjątkowe. Nowy Jork traktował mnie niesamowicie dobrze”.

Alonso może stać się wolnym agentem po sezonie 2024 i szaleją spekulacje, czy przeszkoleni Mets sprzedają go tej zimy po pozbyciu się latem weteranów Maxa Scherzera i Justina Verlandera w celu przezbrojenia systemu farm.

„Wszyscy wiedzą, że to część gry, dopóki kontrakt nie wygaśnie” – powiedział nowojorski napastnik Francisco Lindor.

READ  Notatki o inwazji: Kopech, Pasquantino, Ashcraft, Tigers