12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Partner SCHOTTEL i Bota Technik w Polsce

Niemiecka specjalistka ds. napędów SCHOTTEL i polska firma Bota Technik podpisały umowę o współpracy w obszarach obsługi posprzedażowej i nowej sprzedaży od 1 stycznia 2025 roku. W tym dniu Bota przejmie długoletnią nową działalność sprzedażową SCHOTTEL w Polsce. -Agent poziomu PHU Afra. Oczekujemy, że obsługa posprzedażna Bota dotycząca produktów SCHOTTEL rozpocznie się wcześniej.

Bota Technic zapewnia serwis techniczny i wsparcie dla morskich układów napędowych, od silników po skrzynie biegów, wały i śmigła. Obiekty firmy zlokalizowane są w klastrze morskim Zatoki Gdańskiej nad Morzem Bałtyckim.

„Umowa serwisowa z Bota umożliwia teraz naszym polskim klientom oferowanie krótszych tras transportu w przypadku modyfikacji i prac warsztatowych. Bota będzie miała do dyspozycji przeszkolony personel SCHOTTEL i bezpośrednie wsparcie OEM” – wyjaśnia Michael Zabel, kierownik serwisu terenowego i napraw w SCHOTTEL .

„To partnerstwo jest dla nas ważnym kamieniem milowym i otwiera nowe możliwości dla naszych klientów” – mówi Andrzej Kaźmierczak, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bota. „Jako autoryzowany usługodawca SCHOTTEL zależy nam na poprawie jakości naszych usług i zapewnieniu najwyższego poziomu zadowolenia klientów.”

READ  Polska przoduje w Europie Wschodniej w krótkoterminowych zyskach – DW – 06.02.2023