1 lipca, 2024

Packers prowadzą Bengals 30-19 po trzech

Do przerwy Packers prowadzą Bengals 21:16

Z środkowym Johnem Runyanem w grze, Packers rozpoczęli drugą kwartę od nałożenia na Clifforda 23-jardowej kary za przeszkadzanie w obronie przy podaniu Alana George’a, który zasłaniał bieg Reeda z rogu.

Running back Tyler Goodson strzelił gola w następnej grze z 1-jardowym biegiem TD, zwiększając prowadzenie Green Bay do 14-3 z 14:05 do końca połowy.

Chris Evans z Cincinnati przerwał 33-jardowy bieg, aby umieścić Bengals z powrotem na terytorium Green Bay. Walenty przeciął trzecią i siódmą przepustkę przeznaczoną dla Józefa Flawiusza. Evan McPherson strzelił z gry z 52 jardów, zmniejszając deficyt Cincinnati do 14-6 na 11:13 przed końcem połowy.

Z Zachem Tomem teraz na środku, Clifford wykonał 15-jardowe podanie do Malika Heatha przez środek, aby rozpocząć czwartą serię Green Bay.

Dominic Davis uderzył Clifforda, kiedy rzucił na trzecim i 6, co doprowadziło do tego, że Tyssen Anderson wrócił z przechwytu z 43 jardów, aby uzyskać 14-13 Green Bay z 9:16 do końca połowy.

Atak Clifforda i Packers wpadli przez środek pola po podaniu z 28 jardów do Torre na trzecim i dziewiątym miejscu, ale jego czwarte i czwarte podanie do Heatha było niekompletne, a Green Bay odwrócił piłkę po upadkach.

Bengals odpowiedzieli 9-playowym uderzeniem z 38 jardów, które zakończyło się rzutem z gry McPhersona z 39 jardów, dzięki czemu Bengals po raz pierwszy wyprzedzili, 16-14, na 1:37 do końca połowy.

Zaczynając od Green Bay 9, Clifford Dontayvion znalazł Wicksa na 19 jardów na trzecim i siódmym miejscu, aby utrzymać dwuminutową jazdę Packersów. Jednak Clifford został wyeliminowany jako drugi, gdy Anderson stanął przed podaniem przeznaczonym dla Tucker Craft z 1:04 do końca połowy.

Clifford rzucił się na 13 jardów, zdobywając pierwszą bramkę Bengals 6 na 25 sekund przed końcem meczu. Następnie Tyler Davis uderzył 6-jardowego niszczyciela, co dało Packers powrót na prowadzenie 21-16.