12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto niektóre gwiazdy, które były na ślubie Olivii Culpo z Christianem McCaffreyem

Oto niektóre gwiazdy, które były na ślubie Olivii Culpo z Christianem McCaffreyem

Było to wydarzenie, które niektórzy w Internecie nazywali królewskim ślubem: ślubem byłej Miss Universe Olivii Culpo Gwiazda San Francisco 49ers Christian McCaffrey.

Ze swojej strony Culpo wyglądała królewsko w sukni Dolce & Gabbana z długimi rękawami i okrągłym dekoltem, zakończonej welonem o długości 5 metrów. Ale goście też nie wyglądali żałośnie w swoich formalnych strojach.

Na wesele w Rhode Island przybyli goście z całego świata, w tym wielu graczy NFL.

Oto niektóre gwiazdy, które były na ślubie w sobotę, 29 czerwca.

Kyle’a Shanahana

Trener NFL Kyle Shanahan trafił na pierwsze strony gazet po swoim występie na weselu. Piłkarze San Francisco 49ers założyli nowe wąsy, co wywołało w Internecie sporo przekomarzań.

Christine i Kyle’a Juszczyków

Gracz San Francisco 49ers, Kyle Juszczyk, wziął udział w wydarzeniu wraz ze swoją żoną i projektantką mody Kristin, która niedawno zyskała sławę, projektując kurtkę dla Taylor Swift.

George’a i Claire Kettle

Gracz San Francisco 49ers, George Kittle, był obecny na weselu ze swoją żoną Claire. Claire zamieściła na Instagramie zdjęcie prostej usterki, która wydarzyła się w jej sukni przed ślubem, a Jozczyk interweniował, aby to naprawić.

Grega Olsena

Greg Olsen to były obrońca, który grał w drużynach Carolina Panthers, Chicago Bears i Seattle Seahawks. Był pierwszym linebackerem grającym od trzech sezonów z rzędu, który zdobył co najmniej 1000 jardów przy odbiorze w NFL. Obecnie jest komentatorem sportowym w Fox Sports.

Książę Constantine Alexios i Brooks Nader

Modelka kostiumu kąpielowego „Sports Illustrated” Brooks Nader wzięła udział w pokazie ze swoim chłopakiem, księciem Konstantynem Alexiosem z Grecji i Danii.

Lisy McCaffrey

Nic dziwnego, że matka McCaffreya, Lisa, była obecna na ślubie syna. Prowadzi podcast, Twoja mamaCo tydzień.

Aurora Culpo

Kolejną rzeczą, która nie może dziwić, jest fakt, że na weselu była obecna siostra Culpo, Aurora Culpo, która również bierze udział w rodzinnym reality show. Była druhną. Byłem na spotkaniu z biznesmenem Pawła Bernonaktóra niedawno rozstała się z dyrektorem generalnym Skinny Girl Brand Bethenny Frankel.

READ  Gwiazda „Środy”, Gina Ortega, została skrytykowana przez producenta telewizyjnego „Daredevil” za bycie „trującym” i „toksycznym”

Zofia Culpo

Młodsza siostra Olivii Culpo, Sofia Culpo, również była druhną na weselu.

Natalie Stewart i Jonathan Stewart

Jonathan Stewart, były obrońca Carolina Panthers, który grał z McCaffreyem, był obecny z żoną Natalia Stewart.

Devona Windsora

Devon Windsor, modelka, która pojawiła się na pokazie mody Victoria’s Secret, była jednym z gości weselnych. Teraz ma swój własny dom. Marka modowa.

Komik Shane Gillies

komik, Shane’a Gillisa Jest panelistą w „Matt and Shane’s Secret Podcast”, a także stałym gościem w „The Bonfire”, „The Joe Rogan Experience” i „KFC Radio”. On także zwiedza.

Whitney DeLeon, Mariel Swan i Paul Swan

Whitney Dillion jest żoną kierowcy wyścigowego NASCAR Austina Dilliona i występowała w jego programach „Austin Dillion’s Life in the Fast Track” i „Racing Wives”. Dillion i Mariel Swan, dwie byłe cheerleaderki NFL, podzielają te same odczucia. Blog BFF. Swann jest żoną Paula Swanna, który jeździ na przednich kołach drużyny NASCAR Cup Series 3 i występuje w programie „Austin Dillion’s Life in the Fast Lane”.

Komik Dave Lester

Jacka Arnolda

Jack Arnold jest międzynarodowym gospodarzem grilla i edukatorem Big Green Egg i wydarzenia BBQ 2022.