29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto harmonogram programów telewizyjnych ABC na jesień 2024 r

Oto harmonogram programów telewizyjnych ABC na jesień 2024 r

ABC znów to zrobi Szkoła podstawowa Abbotta jako centralny element środowego wieczoru w latach 2024–2025 – ale sezon rozpocznie się bez towarzyszących mu komedii.

Nagrodzony nagrodą Emmy serial powróci w środy o godzinie 21:30 o godz Złota panienka (Który będzie trwał 90 minut co tydzień, zamiast godziny.) Złoty kawaler jesienią ubiegłego roku) jako wprowadzenie do niego. Pozostałe programy komediowe ABC na lata 2024–2025 — w tym ostatni sezon Connerowie – To nastąpi w drugiej połowie sezonu.

„Nadal jesteśmy bardzo zaangażowani w komedię. Myślę, że naprawdę przyniesie to owoce w połowie sezonu” – powiedział Craig Erwich, prezes Disney Television Group. Reporter z Hollywood W wywiadzie we wtorek, kilka godzin przed prezentacją Disneya. „Z powodu strajków [in 2023]Nastąpiła chwilowa przerwa w realizacji niektórych naszych planów rozwojowych. Obecnie kręcimy ważne piloty komediowe z udziałem ukochanego talentu telewizyjnego w postaci Tima Allena [Shifting Gears] I Ty’a Burrella [Forgive and Forget]. I myślę, że jednym z największych wydarzeń telewizyjnych roku będzie finałowy sezon Connerowie. Więc myślę, że pomiędzy tymi pilotami, AbbottI Connerowie„Zobaczysz, jak wracamy do formatu komediowego, z którego słynie ABC”.

Jesienią ABC będzie miało także premierę dwóch seriali: Wysoki potencjałproces kryminalny z Kaitlin Olson w roli głównej (który w zeszłym roku został wycofany z produkcji) oraz film wyprodukowany przez Ryana Murphy’ego. Doktor Odyseja, z Joshuą Jacksonem w roli lekarza na luksusowym statku wycieczkowym. Program High Potential będzie emitowany po Dancing With the Stars we wtorkowe wieczory Doktor Odyseja Będziesz pomiędzy 911 (również od Murphy’ego) i anatomia Greya Czwartek.

Jesienią ostatni serial rozpocznie swój 22. sezon, co zwiększy jego rekord jako najdłużej emitowanego dramatu medycznego w historii amerykańskiej telewizji w prime time. Nie wiadomo jeszcze, w jakim stopniu zaangażowana będzie w projekt Ellen Pompeo Szary Następny sezon; Źródła podają, że rozmowy te nadal toczą się.

READ  Jak oglądać koronację króla Karola III na żywo w USA

Kolejnym nowym programem ABC na jesień jest Skamanda, serial dokumentalny ABC News – oparty na podcaście o tym samym tytule – o kobiecie, której historia z chłoniakiem była zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa. Odbędzie się ono w środowe wieczory po szkole podstawowej Abbott.

Dramat Willa Trenta I Hamilton zdobył bramkę Planowany jest na środek sezonu, wraz z nowymi sezonami programów bez scenariusza Kawaler, Niebezpieczeństwo gwiazd!, Koło fortuny gwiazd I co byś zrobił?oprócz ponownego uruchomienia Ekstremalne wydanie domowe. – stwierdził Erwich THR Kontrakt na oba dramaty umożliwi im w dużej mierze nieprzerwane tournee, które rozpocznie się na początku 2025 roku.

„Obydwa seriale działają na pełnych obrotach, zarówno pod względem oglądalności, jak i występów, jakie obserwujemy w Hulu” – powiedział Erwich. „Wprowadzimy go w styczniu, kiedy będziemy mieli ogromne platformy promocyjne Rock w sylwestrową nocDo tego futbol uniwersytecki i ogromna lista programów świątecznych. Kontynuowanie tych programów bez przerwy wydawało się najlepszym sposobem na ich dalszy rozwój i taki jest nasz cel. oboje Willa Trenta I Hamilton zdobył bramkę Prawdopodobnie w następnym sezonie będzie około 18 odcinków.

Niektóre z nich pokaże także ABC Poniedziałkowy wieczór piłkarski mecze jesienią, ale nie co tydzień, jak miało to miejsce w 2023 r. (pełny harmonogram NFL ma zostać opublikowany w czwartek). Erwich powiedział, że w wakacyjne tygodnie ABC pokaże mieszankę programów specjalnych, odcinków teleturniejów i powtarzających się seriali dramatycznych.

Poniżej znajduje się jesienny harmonogram ABC. Wszystkie czasy podano w formacie EST/PT, chyba że zaznaczono inaczej, a nowe serie podano kursywą.

Poniedziałek
20:00 ET/17:00 PT: poniedziałkowa nocna piłka nożna (wybrane tygodnie)

Wtorek
20:00: Taniec z gwiazdami
10 po południu: Wysoki potencjał

Środa
20:00: Złota panienka
21:30: Szkoła podstawowa Abbott
10 po południu: Skamanda

Czwartek
20:00: 911
21:00: Doktor Odyseja
22:00: Anatomia Greya

READ  Jeff Bridges mówi, że jego guz jest teraz „wielkości marmuru” – The Hollywood Reporter

Piątek
20:00: Zbiornik z rekinami
21:00: 20/20

Sobota
19:30 ET/16:30 PT: sobotni wieczór akademicki w piłce nożnej

Niedziela
19:00: Najzabawniejsze domowe filmy w Ameryce
20:00: Cudowny świat Disneya