5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oppenheimer ustala datę premiery Peacocka na luty – ostateczny termin

Oppenheimer ustala datę premiery Peacocka na luty – ostateczny termin

Oppenheimera Ostatecznie trafi na antenę Peacock 16 lutego, w środku sezonu oscarowego. Nominacje do Oscarów zostaną ogłoszone 23 stycznia.

Film wyreżyserowany przez Christophera Nolana zdobył właśnie pięć Złotych Globów, w tym dla najlepszego reżysera, najlepszego filmu dramatycznego, najlepszego aktora dramatycznego Cillian Murphy, najlepszego aktora drugoplanowego Roberta Downeya Jr. i najlepszej muzyki oryginalnej kompozytora Ludwiga Göranssona.

Za cenę 952 milionów dolarów Oppenheimera Był to trzeci najbardziej dochodowy film 2023 roku. Ten sukces kasowy to anomalia jak na 3-godzinny dramat, a konkretnie film o fizyku. Oppenheimera Zarobił 326 milionów dolarów w krajowej kasie i jest piątym najbardziej dochodowym filmem 2023 roku.

Mów o długim oknie tutaj dla pawia. Nigdy nie mów, że ich nie ma. chwila Oppenheimera Wydany na DVD i w wersji cyfrowej 21 listopada, droga od ekranu do Peacocka trwała ponad sześć miesięcy.

pod koniec tego tygodnia, Oppenheimera Otrzymał 13 nominacji do nagrody Critics' Choice Award, w tym dla najlepszego filmu, najlepszego reżysera, najlepszego aktora zespołowego, najlepszego scenariusza adaptowanego, najlepszych zdjęć, najlepszej aktorki drugoplanowej Emily Blunt, najlepszego aktora drugoplanowego Downey Jr., najlepszego aktora Murphy'ego, najlepszej ścieżki dźwiękowej i designu. Produkcja i redakcja. Efekty wizualne, fryzura i makijaż.

READ  Porozmawiajmy o wujku Hody