16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

OnePlus 11 wydany z nowym projektem, Snapdragon 8 Gen 2 i lepszym sprzętem dotykowym na Androida

OnePlus 11 wydany z nowym projektem, Snapdragon 8 Gen 2 i lepszym sprzętem dotykowym na Androida

Ta historia ewoluuje i będziemy dodawać więcej informacji, gdy tylko je otrzymamy…

Pierwszy telefon z najnowszym Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Tegoroczny chipset jest już niedostępny, a w środku jest tylko telefon OnePlus 11 Serie. Telefon był już prezentowany w różnych przeciekach i jest teraz zapowiadany w Chinach, w sam raz na lokalne obchody Nowego Roku, a kilka tygodni później zostanie pokazany reszcie świata.

Projekt i ekran OnePlus 11

Ogłoszenie telefonu trwa, gdy mówimy, i już potwierdza wiele przecieków, które szczegółowo opisują jego specyfikacje i wygląd zewnętrzny. Jedną z najbardziej znaczących zmian konstrukcyjnych jest nowe podejście do zaokrąglonego i nieco nieregularnego kształtu wyspy aparatów, z soczewkami i czujnikami w wypukłym okręgu.

OnePlus mówi, że ten projekt jest „inspirowany czarnymi dziurami” i na pewno tak wygląda. Telefon będzie jak zwykle w kolorze zielonym i czarnym, z różnymi wykończeniami.

OnePlus 11 ma 6,7-calowy zakrzywiony wyświetlacz OLED z najnowszej kolekcji LTPO 3.0, o rozdzielczości QHD+ 1440 x 3216 pikseli, bardzo wysokim poziomie jasności, a także szczegółowej dynamicznej częstotliwości odświeżania 1 Hz – 120 Hz i indywidualnej dla każdego wyświetlacza kalibracja urządzenia bezpośrednio z fabryki.

OnePlus współpracował bezpośrednio z Samsungiem, dzięki czemu elastyczny panel 2,75D sprawia, że ​​iPhone 11 jest pierwszym telefonem obsługującym Dolby Vision.Zapewnia niesamowitą jasność, kontrast, szczegółowość i kolor. „

Specyfikacje i aparat OnePlus 11

Nowy projekt z okrągłą wyspą z tyłu wygląda całkiem schludnie, ale jak zwykle imponuje reszta telefonu, a nie specyfikacje aparatu. Po pierwsze, telefon ląduje na najnowszym procesorze Snapdragon 8 Gen 2, choć takim, który działa z mniejszą prędkością niż ta, którą zasila seria Galaxy S23.

Co więcej, telefony będą wyposażone w najnowszy i najszybszy chipset pamięci RAM LPDDR5X firmy Samsung wraz z pamięcią UFS 4.0 w 12 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci, 16 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci, a także model z najwyższej półki. Z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci. Telefon ma obowiązkowo dużą baterię 5000 mAh z superszybką ładowarką 100 W, która będzie dołączona do pudełka, przynajmniej w chińskiej wersji.

Znak towarowy Hasselblad widoczny na okrągłej wysepce kamery wynika z faktu, że firma produkująca aparaty fotograficzne wprowadziła przetwarzanie obrazu i filtrowanie przycinania do algorytmów obliczeniowych, z których korzysta główny aparat z czujnikiem Sony IMX890 o rozdzielczości 50 MP. Ultraszeroki aparat 48 MP wraz z teleobiektywem 32 MP 2x łączy w sobie przyzwoitą kombinację obrazowania, której nie możemy się doczekać, gdy za kilka dni dostaniemy brudne rękawiczki w telefonie.

Największy silnik haptyczny w Androidzie

OnePlus pragnie podkreślić, że nośniki serii 11 mają unikalną funkcję dotykowego sprzężenia zwrotnego. Zgodnie ze stroną specyfikacji, telefon jest jedynym telefonem z Androidem z silnikiem wibracyjnym, który oferuje rozmiar większy niż 600 mm, co czyni go największym sześcioosiowym silnikiem w telefonie z Androidem. Może naśladować ruchy w dwóch kierunkach jednocześnie, co przyda się podczas grania. „Technologia pełnego obwodu magnetycznego pierwszej fazy może osiągnąć jednocześnie dwie wibracje, takie jak jazda podczas ataku w grzemówi OnePlus.

Pełna wydajność w grach przy 120 klatkach na sekundę

Mieści OnePlusa 11″Pierwszy na świecie silnik obrazu o ultrawysokiej liczbie klatek, osiągający przełom w szybkości klatek i jakości obrazu w grach. Dokonano tego we współpracy z twórcami silnika gry Unity w celu modyfikacji i ulepszenia podstawowego kodu gier, a także z jego tradycyjnym partnerem PixelWorks co zapewniło im wyjątkową przewagę”.Profesjonalny układ renderujący do wykonywania obliczeń w grach przy niskim zużyciu energii. To sprawia, że ​​OnePlus 11 jako pierwszy osiągnął pełne 120 klatek na sekundę podczas grania, a kupujący będą mogli cieszyć się doświadczeniem „w ponad 100 głównych grach”.

OnePlus 11 cena, data premiery i oprogramowanie

Na swoim rodzimym terenie OnePlus wypuści serię 11 z najnowszą nakładką ColorOS 13 na Androida 13 i certyfikatem płynności interfejsu od niemieckiego organu, który obiecuje co najmniej 48 miesięcy bez opóźnień, zawieszeń lub słabych połączeń podczas grania, dzięki firmie ulepszenia.

READ  FromSoftware zostało usunięte ze Steam

W Chinach telefon można zamówić w przedsprzedaży w specjalnej edycji Wandering Earth 2, aby uczcić premierę przebojowej krajowej kontynuacji. Podczas gdy cena 700 USD najlepszego modelu 16 GB / 512 GB może się zmienić, gdy OnePlus 11 pojawi się w USA, prawdopodobnie w przyszłym miesiącu, możemy spodziewać się ceny poniżej 900 USD w T-Mobile, który tradycyjnie nosi nowe telefony OnePlus, a także na Ich stronie internetowej, a także wiele ofert przedsprzedażowych i nagród, na które czekamy.

W końcu podejście oparte na dwóch markach wprowadzone po fuzji Oppo i OnePlus spowoduje, że w ciągu najbliższych trzech lat do firmy napłyną miliony zasobów, podczas gdy telefony OnePlus mogą być sprzedawane po kosztach, aby stworzyć naprawdę atrakcyjną wartość dla – wrażenie pieniężne w oku konsumenta. .