22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

OnePlus 11 wydany z nowym projektem, Snapdragon 8 Gen 2 i lepszym sprzętem dotykowym na Androida

Ta historia ewoluuje i będziemy dodawać więcej informacji, gdy tylko je otrzymamy…

Pierwszy telefon z najnowszym Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Tegoroczny chipset jest już niedostępny, a w środku jest tylko telefon OnePlus 11 Serie. Telefon był już prezentowany w różnych przeciekach i jest teraz zapowiadany w Chinach, w sam raz na lokalne obchody Nowego Roku, a kilka tygodni później zostanie pokazany reszcie świata.

Projekt i ekran OnePlus 11

Ogłoszenie telefonu trwa, gdy mówimy, i już potwierdza wiele przecieków, które szczegółowo opisują jego specyfikacje i wygląd zewnętrzny. Jedną z najbardziej znaczących zmian konstrukcyjnych jest nowe podejście do zaokrąglonego i nieco nieregularnego kształtu wyspy aparatów, z soczewkami i czujnikami w wypukłym okręgu.

OnePlus mówi, że ten projekt jest „inspirowany czarnymi dziurami” i na pewno tak wygląda. Telefon będzie jak zwykle w kolorze zielonym i czarnym, z różnymi wykończeniami.

OnePlus 11 ma 6,7-calowy zakrzywiony wyświetlacz OLED z najnowszej kolekcji LTPO 3.0, o rozdzielczości QHD+ 1440 x 3216 pikseli, bardzo wysokim poziomie jasności, a także szczegółowej dynamicznej częstotliwości odświeżania 1 Hz – 120 Hz i indywidualnej dla każdego wyświetlacza kalibracja urządzenia bezpośrednio z fabryki.

OnePlus współpracował bezpośrednio z Samsungiem, dzięki czemu elastyczny panel 2,75D sprawia, że ​​iPhone 11 jest pierwszym telefonem obsługującym Dolby Vision.Zapewnia niesamowitą jasność, kontrast, szczegółowość i kolor. „

Specyfikacje i aparat OnePlus 11

Nowy projekt z okrągłą wyspą z tyłu wygląda całkiem schludnie, ale jak zwykle imponuje reszta telefonu, a nie specyfikacje aparatu. Po pierwsze, telefon ląduje na najnowszym procesorze Snapdragon 8 Gen 2, choć takim, który działa z mniejszą prędkością niż ta, którą zasila seria Galaxy S23.

Co więcej, telefony będą wyposażone w najnowszy i najszybszy chipset pamięci RAM LPDDR5X firmy Samsung wraz z pamięcią UFS 4.0 w 12 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci, 16 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci, a także model z najwyższej półki. Z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci. Telefon ma obowiązkowo dużą baterię 5000 mAh z superszybką ładowarką 100 W, która będzie dołączona do pudełka, przynajmniej w chińskiej wersji.

Znak towarowy Hasselblad widoczny na okrągłej wysepce kamery wynika z faktu, że firma produkująca aparaty fotograficzne wprowadziła przetwarzanie obrazu i filtrowanie przycinania do algorytmów obliczeniowych, z których korzysta główny aparat z czujnikiem Sony IMX890 o rozdzielczości 50 MP. Ultraszeroki aparat 48 MP wraz z teleobiektywem 32 MP 2x łączy w sobie przyzwoitą kombinację obrazowania, której nie możemy się doczekać, gdy za kilka dni dostaniemy brudne rękawiczki w telefonie.

Największy silnik haptyczny w Androidzie

OnePlus pragnie podkreślić, że nośniki serii 11 mają unikalną funkcję dotykowego sprzężenia zwrotnego. Zgodnie ze stroną specyfikacji, telefon jest jedynym telefonem z Androidem z silnikiem wibracyjnym, który oferuje rozmiar większy niż 600 mm, co czyni go największym sześcioosiowym silnikiem w telefonie z Androidem. Może naśladować ruchy w dwóch kierunkach jednocześnie, co przyda się podczas grania. „Technologia pełnego obwodu magnetycznego pierwszej fazy może osiągnąć jednocześnie dwie wibracje, takie jak jazda podczas ataku w grzemówi OnePlus.

Pełna wydajność w grach przy 120 klatkach na sekundę

Mieści OnePlusa 11″Pierwszy na świecie silnik obrazu o ultrawysokiej liczbie klatek, osiągający przełom w szybkości klatek i jakości obrazu w grach. Dokonano tego we współpracy z twórcami silnika gry Unity w celu modyfikacji i ulepszenia podstawowego kodu gier, a także z jego tradycyjnym partnerem PixelWorks co zapewniło im wyjątkową przewagę”.Profesjonalny układ renderujący do wykonywania obliczeń w grach przy niskim zużyciu energii. To sprawia, że ​​OnePlus 11 jako pierwszy osiągnął pełne 120 klatek na sekundę podczas grania, a kupujący będą mogli cieszyć się doświadczeniem „w ponad 100 głównych grach”.

OnePlus 11 cena, data premiery i oprogramowanie

Na swoim rodzimym terenie OnePlus wypuści serię 11 z najnowszą nakładką ColorOS 13 na Androida 13 i certyfikatem płynności interfejsu od niemieckiego organu, który obiecuje co najmniej 48 miesięcy bez opóźnień, zawieszeń lub słabych połączeń podczas grania, dzięki firmie ulepszenia.

READ  Pokémon Go „Przybycie Rhi”, nagroda za zadanie specjalne „Świetlisty świat”

W Chinach telefon można zamówić w przedsprzedaży w specjalnej edycji Wandering Earth 2, aby uczcić premierę przebojowej krajowej kontynuacji. Podczas gdy cena 700 USD najlepszego modelu 16 GB / 512 GB może się zmienić, gdy OnePlus 11 pojawi się w USA, prawdopodobnie w przyszłym miesiącu, możemy spodziewać się ceny poniżej 900 USD w T-Mobile, który tradycyjnie nosi nowe telefony OnePlus, a także na Ich stronie internetowej, a także wiele ofert przedsprzedażowych i nagród, na które czekamy.

W końcu podejście oparte na dwóch markach wprowadzone po fuzji Oppo i OnePlus spowoduje, że w ciągu najbliższych trzech lat do firmy napłyną miliony zasobów, podczas gdy telefony OnePlus mogą być sprzedawane po kosztach, aby stworzyć naprawdę atrakcyjną wartość dla – wrażenie pieniężne w oku konsumenta. .