3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oglądanie interwału r/place jest jak wpatrywanie się w serce Reddita

Oglądanie interwału r/place jest jak wpatrywanie się w serce Reddita

Chociaż nie można już umieszczać kafelków na kanwie r/Place Reddita, która była plikiem Przeżyj jeszcze raz Prima AprilisPlatforma dała nam możliwość ponownego przeżycia tego doświadczenia. Firma dostarczyła skarbnicę danych, w tym: Kolejne podsumowanie która zajmuje się liczbami i statystykami (np. który kraj umieścił najwięcej kwadratów lub o których pomocnicy mówili najwięcej r/wstawiali), wraz z Kompletny zbiór danych CSV Aby ludzie mogli manipulować, jeśli chcą.

Ale jako ktoś, kto obserwował rozwój chaosu, sprawdzając co godzinę (i zaznaczając niektóre z moich pól), najfajniejszą rzeczą, którą opublikował Reddit jest Interwał trzyminutowy To pokazuje, jak płótno było kształtowane przez użytkowników w ciągu czterech dni.

Oglądanie, jak się rozwija, jest jak wpatrywanie się w serce Reddita. Możesz zobaczyć społeczności walczące o przejęcie kafelków lub współtworzące własne dzieła sztuki – w tym wszystko od Pomiędzy nami Członek załogi do oznaczenia gigantycznej dumy. I, wiesz, przerażającą twarz wystającą z pustki (która oczywiście pojawia się kilka razy).

GIF w końcu kończy się białym podmuchem — nie dlatego, że wszyscy połączyli siły, aby wytrzeć planszę do czysta, jak Etch A Sketch, ale dlatego, że Reddit sprawił, że użytkownicy mogą umieszczać tylko białe kafelki na końcu. Na szczęście biznes płytek nie znika na zawsze. Jeśli przejdziesz do r / Place teraz, jest plik Interaktywna wersja płótna Tam, gdzie możesz poruszać się po całym 80-godzinnym doświadczeniu, powiększaj tyle, ile chcesz.

READ  Wzmocnij wideo Pixel 8 Pro, odblokuj oglądanie