22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oferty Walmart w Czarny piątek wciąż trwają

Oferty Walmart w Czarny piątek wciąż trwają

Oferty Walmart w Czarny piątek są silne od zeszłego poniedziałku i były ogromne (widać Wszystkie oferty tutaj). Pomimo bliskości tygodnia, oferty Walmart w Czarny piątek wciąż są dobre, nawet gdy zbliżamy się do Cyberponiedziałku. Walmart miał zawsze niskie ceny produktów, takich jak najnowsze gry wideo i produkty Apple. Mamy nadzieję, że w przeddzień zobaczymy więcej ofert online w ten Cybernetyczny poniedziałek, ale to, co jest nadal dostępne, jest całkiem niesamowite.

TL; DR – Nadal obowiązują najlepsze oferty Walmart w Czarny piątek

Są to obecnie najlepiej sprzedające się oferty. Będziemy aktualizować tę listę, gdy przedmioty będą się wyprzedać i zastępować nowymi, więc zajrzyj tu później. Jak wyraźnie widać, w Walmart wciąż jest wiele ofert w Czarny piątek.

skróty

Oferta na iPhone’a 14 w Czarny piątek

Oferta na iPhone'a 14 w Czarny piątek

Czarny piątek iPhone’a 14 Sprawa

Zdobądź kartę podarunkową o wartości 300 USD z aktywacją.

Verizon

AT&T

Walmart prowadzi najlepsze oferty na iPhone’a w Czarny piątek, jakie widzieliśmy do tej pory. Sprawdź naszą recenzję iPhone’a 14 Pro, aby zobaczyć, co nasz krytyk techniczny myśli o szybkim procesorze, ulepszonym aparacie i innych nowych funkcjach.

Oferty gier wideo na czarny piątek w Walmart

PS5 pojawia się i znika z magazynu

Pakiet PS5 God of War: Ragnarök

Ten pakiet PS5 był dostępny i niedostępny przez cały dzień. Jeśli potrzebujesz PS5, czy to dla siebie, czy dla osoby obdarowanej szczęśliwym prezentem, kup ją, jeśli widzisz ją w magazynie. Jeśli nie znajdziesz go w magazynie, sprawdź później, a być może będziesz miał szczęście. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym kupowania PS5 w Czarny piątek, aby uzyskać więcej informacji, jeśli Walmart się wyprzeda.

Zestaw Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku

Każdego roku Nintendo przywraca doskonały pakiet Nintendo Switch w Czarny piątek, a ten rok nie jest wyjątkiem. Zestaw zawiera Nintendo Switch, cyfrową kopię Mario Kart 8 Deluxe i trzy miesiące Nintendo Switch Online.

Oferty na Xbox Series S w Czarny piątek

xbox s

Seria Xbox s

Jedyną różnicą między Xbox Series S a zwykłym jest pudełko (o tematyce świątecznej), w którym się znajduje.

Większość głównych sprzedawców detalicznych ma tę specjalną konsolę Xbox Series S w pudełku świątecznym, w sprzedaży w ten Czarny piątek za 50 USD od standardowej edycji. Zarówno Walmart, jak i Amazonka Zdobądź go w magazynie za mniej niż 10 USD że. Sprawdź nasze przewodniki po wczesnych ofertach PS5, ofertach Nintendo Switch i wyprzedażach Xbox w Czarny piątek, aby uzyskać więcej.

Meta quest 2 oferta na czarny piątek

Metazadanie 2

Oficjalna oferta Meta Quest 2 w Czarny piątek jest już dostępna. Otrzymujesz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do rzeczywistości wirtualnej oraz bezpłatne pliki do pobrania Resident Evil 4 i Beat Sabre za 349 USD za model 128 GB lub 429 USD za model 256 GB. To jak dotąd jedna z najpopularniejszych pozycji w Czarny piątek wśród naszych odbiorców w tym roku.

Oferty gier wideo w Czarny piątek

Call of Duty: Modern Warfare II

Walmart zaczął agresywnie obniżać ceny swoich nowo wydanych gier wideo, z których wiele jest już wyprzedanych. Jednak nadal możesz zdobyć Modern Warfare 2 za 55 USD, co jest najlepszą ofertą, jaką prawdopodobnie znajdziesz w tym roku. Stworzyłem powyższą listę, aby odzwierciedlić to, co jest nadal dostępne, ale sprawdź nasz główny artykuł na temat ofert gier wideo w Czarny piątek, aby zobaczyć, jakie oferty mają jeszcze inni sprzedawcy.

Oferty akcesoriów do gier wideo

Kontroler bezprzewodowy PS5 DualSense
Bezprzewodowy kontroler Xbox

Czarny piątek to świetny czas na zdobycie dodatkowych konsol, ponieważ zarówno konsole Xbox, jak i PS5 są w sprzedaży po najniższych cenach w historii. Może być również przechowywany podczas sprzedaży. To świetny zestaw słuchawkowy Turtle Beach i wszechstronny fotel do gier.

READ  Ukraiński rząd uruchamia kolekcję NFT „Muzeum Wojny” - Bitcoin Featured News

Oferty na elektronikę w Czarny piątek w Walmart

MSI Katana GF66 15" Laptop do gier Intel Core i9-12900H RTX 3070 Ti

MSI Katana GF66 15″ Intel Core i9-12900H RTX 3070 Ti Gaming laptop

MSI Katana GF66 15" Laptop do gier Intel Core i7-12650H RTX 3070 Ti

MSI Katana GF66 15″ Intel Core i7-12650H RTX 3070 Ti Gaming laptop

Acera nitro 5 15" Laptop do gier AMD Ryzen 5 5600H RTX 3060

Acer Nitro 5 15″ AMD Ryzen 5 5600H RTX 3060 Gaming laptop

Zegarek Apple SE (GPS, 40 mm)

W Czarny piątek można kupić różne urządzenia elektroniczne, w tym absurdalnie zabójczą ofertę na Apple Watch SE. Możesz także zaoszczędzić na słuchawkach AirPods, laptopach i monitorach do gier i nie tylko. Ponadto są to najlepsze oferty na nowy iPhone, jakie widzieliśmy gdziekolwiek.

Oferty na zabawki w Czarny piątek w Walmart

Hoovy 20-calowy rower Rock It Boy dla dzieci

Święta tuż za rogiem, na pewno będziesz chciał zdobyć prezenty dla dzieci w swoim życiu. Może to również zaoszczędzić trochę gotówki, robiąc to.

Artykuły gospodarstwa domowego Oferty na czarny piątek w Walmart

Shark AI robot odkurzający i mopujący z LIDAR-em i inteligentnym mapowaniem

Przyjazny zwierzętom!

Shark AI robot odkurzający i mopujący z lidarem i smartem rysowanie map

Robot odkurzający Anker eufy 25C połączony z Wi-Fi

Czarny piątek to najlepszy czas na zakup popularnych artykułów gospodarstwa domowego, takich jak pościel i roboty sprzątające. Walmart ma teraz kilka świetnych modeli w najniższych cenach.

Oferty kuchni na czarny piątek w Walmart

Blender Vitamix 6500

Jeśli szukasz nowego zestawu noży kuchennych lub małego urządzenia, takiego jak frytkownica, nadszedł czas na zakup. Ceny te są zwykle najlepszymi cenami, jakie można znaleźć przez cały rok.

Co to jest Wal-Mart+?

Członkostwo Walmart+

Walmart + członkostwo

Zarejestruj się, aby otrzymać członkostwo Walmart+, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do ofert Walmart w Czarny piątek oraz dostęp do PS5 i Xbox Series X.

READ  Wygrałem na loterii mieszkaniowej w Nowym Jorku, a czynsz za mój dom wynosi 1000 dolarów miesięcznie

Członkowie Walmart+ uzyskali wcześniejszy dostęp do wydarzeń Deals for Days, ale teraz są one dostępne dla wszystkich. Jednak nadal możesz Subskrybuj Walmart+ tutaj.

Subskrypcja Walmart+ zapewnia bezpłatną dostawę artykułów spożywczych i innych artykułów z lokalnych sklepów Walmart. Zapewnia bezpłatną wysyłkę bez minimalnego zakupu wielu produktów w witrynie Walmart. Daje także dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Paramount +. To dobra okazja, jeśli regularnie robisz zakupy w Walmart.

To tylko niektóre z ofert, które możesz teraz znaleźć. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi artykułami na temat ofert telewizyjnych w Czarny piątek oraz sprzedawców detalicznych, takich jak wyprzedaż Best Buy w Czarny piątek.

Xbox Series X jest niedostępny

Xbox Xbox X

Podobnie Xbox Series X był dostępny w magazynie przez większość tygodnia w Czarny piątek, a teraz jest wyprzedany. To bardzo dobrze, że wkrótce wróci do sprzedaży. Jeśli tak się stanie, zaktualizujemy tę sekcję tutaj.

Oferty telewizyjne w Czarny piątek w Walmart

65-calowy telewizor Roku 4K UHD (2160P) Smart LED

Niestety, wszystkie oficjalne oferty telewizji Walmart w Czarny piątek online zostały wyprzedane. (Powyższe pozycje to zwykłe przedmioty z wyprzedaży inne niż Czarny piątek). Możesz wpaść do sklepu stacjonarnego, aby sprawdzić, czy nadal są w magazynie, lub przejść do naszego artykułu o ofertach telewizyjnych w Czarny piątek, aby zobaczyć, jakie inne oferty online detaliści mają zapasy. Całkiem możliwe, że Walmart nabędzie więcej akcji w Cyberponiedziałek. Zaktualizujemy tę sekcję, jeśli pojawią się nowe oferty.

Najlepsze oferty i oferty w Czarny piątek