1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ofensywa drużyny 49ers Brock Purdy przechodzi ogromną próbę w starciu z obroną Ravens – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Ofensywa drużyny 49ers Brock Purdy przechodzi ogromną próbę w starciu z obroną Ravens – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA — Personel, z którym w poniedziałkowy wieczór zmierzy się ofensywa 49ers, stanowi wyzwanie samo w sobie.

Jednak rozgrywający Brock Purdy i reszta ataku 49ers zostaną przetestowani także w inny sposób w meczu z Baltimore Ravens.

„Będą to mieszali przez cały mecz, więc stanowi to wyzwanie dla wszystkich twoich zabezpieczeń” – powiedział trener 49ers Kyle Shanahan. „Ale najtrudniej jest otworzyć ludzi. Kiedy ma ich siedmiu w zasięgu, są bardzo zdrowi”.

Kruki często mają siedmiu obrońców na linii ataku, aby stworzyć wrażenie błyskawicy. Próbują ukryć, którzy gracze spieszą się z podaniem, a którzy wpadają w zasięg.

Jak zauważył Shanahan, obrona Ravens nie ułatwia odbiorcom otwierania się.

„Zdecydowanie stanowią wyzwanie, dlatego stanowi to dużą część ich gry” – powiedział Trent Williams. „Zespółowi naprawdę trudno jest zdecydować, kto przyjedzie, a kto nie. Robią dobrą robotę, namawiając cię do utrzymania kwalifikacji (w przypadku zakazu)”.

Kandydatura Purdy'ego na MVP NFL stanie w tym sezonie przed największym sprawdzianem, który obejmuje także aspekt mentalny.

„Mamy swój plan i swoje rzeczy, ale zamierzamy nadal grać w naszym stylu” – powiedział Purdy. „Oczywiście są pewne rzeczy, na które trzeba być przygotowanym i brać pod uwagę każdy mecz z zawodnikami oraz to, co staramy się zrobić.

Zamierzamy grać swoją grą piłką i musimy zrozumieć, w co się pakujemy z ich obroną.

Ravens wychodzą na boisko w poniedziałkowy wieczór z remisem i obejmują prowadzenie w NFL z 50 workami, na czele z defensywnym obrońcą Justinem Madubuike'em, który ma 12 worków. Obrona Baltimore zajmuje pierwsze miejsce pod względem zdobytych punktów i drugie pod względem zdobytych jardów.

Purdy będzie musiał rozpoznać, gdzie Ravens wywierają presję podczas podań i gdzie znaleźć otwartego odbiorcę w przypadku ciasnego zasięgu Ravens.

Jego umiejętność szybkiego czytania obrony i śledzenia jej postępów umożliwiła mu zorganizowanie sezonu na poziomie MVP. Purdy prowadzi w lidze NFL z wynikiem 119,0 podań, 29 podaniami po przyłożeniu i siedmioma przechwytami. W 14 meczach został wyrzucony z boiska zaledwie 26 razy.

READ  Darius Slay, Dallas Goedert i Zach Cunningham trenują dwa dni przed meczem Cowboys – NBC Sports Philadelphia

Nie wydaje się, aby Purdy był spowalniany przez obronę próbującą zwieść go spojrzeniami przed snapem, zanim ten przejdzie do szybkich podań lub osłon mających na celu zmylenie go.

„To nie będzie pierwszy raz, kiedy to widzi i na pewno nie ostatni” – powiedział Williams o Purdym. – Obserwując jego grę, uważam, że wykonuje bardzo dobrą robotę.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk