18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oczekuje się, że Robert Williams III Center w Boston Celtics opuści 4-6 tygodni po operacji naprawy łąkotki, podają źródła

Oczekuje się, że Robert Williams III Center w Boston Celtics opuści 4-6 tygodni po operacji naprawy łąkotki, podają źródła

Po przejściu operacji uszkodzenia łąkotki w lewym kolanie w środę rano, Boston Celtics Center Robert Williams III Oczekuje się, że wróci za cztery do sześciu tygodni – harmonogram, który może przywrócić go do składu po drugiej rundzie wschodnich kwalifikacji, poinformowały źródła ESPN.

Źródła podają, że Williams miał łzy w niedzielę wieczorem, ale zakres kontuzji pozwolił na procedurę, która nie wymagałaby odsunięcia go na bok przez kilka miesięcy.

Po środowej akcji pojawił się początkowy optymizm co do powrotu na krótszym końcu harmonogramu, podały źródła ESPN. Półfinały Konferencji Wschodniej mają rozpocząć się 1 maja.

Boston (47-29) zajmuje obecnie trzecie miejsce w Dzielnicy Wschodniej z sześcioma meczami do końca sezonu zasadniczego – tylko jeden mecz od pierwszego miejsca.

Williams był ogromną częścią najlepszej i najbardziej ekscytującej obrony w NBA przez ostatnie dwa miesiące. Jest numerem 1 na 169 graczy, którzy jako najbliższy obrońca obronili ponad 500 strzałów, śledząc drugie spektrum. Tylko Williams ma zniżkę mniejszą niż 40% od spłaty.

Williams, który podpisał nowe czteroletnie przedłużenie o 52 miliony dolarów poza sezonem, miał średnio 10 punktów, 9,6 zbiórki, 2,2 bloku i strzelił 73,6% z ziemi.

READ  Kultowa koszulka Diego Maradony „Hand of God” sprzedaje się na aukcji internetowej za 9,3 miliona dolarów