16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obejrzyj test Porsche Boxster EV 2025 na torze Nürburgring

Obejrzyj test Porsche Boxster EV 2025 na torze Nürburgring

2025 Porsche Boxster EV był przedmiotem wielu spekulacji i oczekiwań w świecie motoryzacyjnym. Niedawno pojawił się szpiegowski film pokazujący testy elektrycznego samochodu sportowego na słynnym niemieckim torze wyścigowym Nürburgring, dając entuzjastom zajawkę tego, czego można się spodziewać po tym wyczekiwanym samochodzie. W tym artykule przyjrzymy się wszystkim informacjom na temat nowego Porsche EV.

Czy Porsche produkuje elektrycznego Boxstera?

2023 Porsche 718 Boxster | Porsche

Szpiegowskie wideo, którego miał premierę CarSpyMedia Na YouTube widać, jak Porsche Boxster EV 2025 śmiga po torze Nürburgring z imponującą prędkością i zwinnością. Chociaż samochód jest mocno zakamuflowany, niektóre elementy stylistyczne są widoczne. Wyraźnie widać charakterystyczną stylistykę Boxstera i brak widocznej rury wydechowej. Te szczegóły wskazują, że samochód będzie miał elegancki i nowoczesny wygląd, zgodnie z reputacją Porsche jako producenta jednych z najbardziej atrakcyjnych wizualnie samochodów sportowych.