3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy wyciek Samsunga ujawnia niesamowite decyzje dotyczące projektu telefonu Galaxy S24

Nowy wyciek Samsunga ujawnia niesamowite decyzje dotyczące projektu telefonu Galaxy S24

Aktualizacja 18 grudnia: Artykuł został pierwotnie opublikowany 16 grudnia.

W miarę zbliżania się premiery rodziny Samsungów Galaxy S24 coraz większą uwagę poświęca się decyzjom Samsunga dotyczącym serca nowego flagowego smartfona.

Po decyzji o zastosowaniu kombinacji systemu Exynos firmy Samsung i układu na chipie Snapdragon firmy Qualcomm społeczność miała nadzieję, że Samsung zaoferuje wzrost wydajności swoich chipów.

Aktualizacja: niedziela, 10 grudnia. Ponieważ wszystkie smartfony na rok 2024 będą wyposażone w funkcje oparte na sztucznej inteligencji, potrzebne będą zaawansowane specyfikacje, aby zapewnić szybkie i płynne działanie natywnie działającego oprogramowania AI. Oznacza to również, że oprogramowanie powinno być w jak najlepszym stanie.

Samsung będzie na tym polegał Niedawno zaprezentowano oprogramowanie Samsung Gauss AI Oczekuje się, że doświadczenia te obejmą: Edycja obrazu, tapeta generatywna, generowanie tekstu i narzędzia do tłumaczenia w czasie rzeczywistym. Wszystko to i jeszcze więcej wymaga danych szkoleniowych, a ogłoszenie w ten weekend partnerstwa z Koreańskim Instytutem Komunikacji i Nauk Informacyjnych jest ważnym uzupełnieniem zbiorów danych.

Dzięki partnerstwu firma Samsung otrzyma 20 000 artykułów naukowych umożliwiających szkolenie modelu generatywnego w języku Gaussa. Może nie pomoże to w edycji obrazu, ale niewątpliwie przyczyni się do powstania większego modelu językowego, który będzie wspierał tworzenie i podsumowywanie treści tekstowych na urządzeniu użytkownika.

Im lepszy sprzęt, tym lepsze rezultaty. Porównanie układów Exynos i Snapdragon będzie miało kluczowe znaczenie, ponieważ Samsung chce stworzyć jedno, ujednolicone doświadczenie AI.

Aktualizacja: poniedziałek, 18 grudnia. Podczas gdy wiele osób postrzega sztuczną inteligencję jako wyróżnik smartfonów w 2024 r., inni będą nadal kierować się ustalonymi kryteriami przy wyborze najlepszego telefonu. Dlatego też, gdy konsumenci i krytycy będą formułować swoje pierwsze wrażenia, wieści o aparacie Galaxy S24 Ultra będą miały większe znaczenie niż sztuczna inteligencja.

Słynny przewodnik Ahmed Qwaider opublikował nowe szczegóły dotyczące podejścia Smasunga do aparatu na rok 2024. Wygląda na to, że największą zmianą będzie domyślna rozdzielczość obrazu, w której południowokoreańska firma podniesie rozdzielczość z 12 MP do 24 MP – a Apple z pewnością przypadkowo przestawiło się domyślnie na 24 MP w ciągu rodzina iPhone’a 15. .

Jeśli chodzi o sprzęt, Galaxy S24 Ultra ma być wyposażony w 200-megapikselowy obiektyw główny, 12-megapikselowy ultraszerokokątny, 10-megapikselowy teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym i 50-megapikselowy teleobiektyw z 5-krotnym zoomem. zoom optyczny.

Nowe szczegóły na temat układu Exynos 2400 Z niezawodnej strony Tech_Reve Samsung pokazał, że jego wydajność wzrosła do przodu, ale nadal oczekuje się, że będzie niższa niż w przypadku Snapdragona 8 Gen 3 firmy Qualcomm. Ten ostatni będzie zasilał każdy model Galaxy S24 Ultra, ale tylko wybraną liczbę modeli Galaxy S24 i S24+, w zależności od regionu, w którym zakupisz nowy smartfon Galaxy S.

Najważniejsza wiadomość dotyczy procesora graficznego. Samsung współpracuje z AMD, a możliwości nowego Exynosa przekroczą możliwości równoważnego chipsetu A17 Pro, który można znaleźć w niedawno wydanych iPhone’ach 15 Pro i 15 Pro Max.

W porównaniu do poprzedniej wersji, najnowszy Exynos to cieńsza obudowa o podwyższonym poziomie odprowadzania ciepła. To drugie powinno pozwolić na bardziej trwałą wydajność.

Jedną z największych przewag Exynos 2400 nad Snapdragonem 8 Gen 3 jest to, że jest tańszy… jest tańszy.

Ceny, które wyciekły w zeszłym tygodniu, sugerują, że Samsung przeniesie ceny Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra na rodzinę Galaxy S24. Wraz ze wzrostem cen wielu kluczowych części (szczególnie kosztów pamięci i pamięci masowej), powrót do współdzielenia procesorów Exynos i Snapdragon w modelach Galaxy S24 i Galaxy S24+ pomoże utrzymać koszty materiałów na jak najniższym poziomie.

Rodzina Galaxy S24, w tym S24 Ultra i S-Pen, zostanie zaprezentowana na początku 2024 roku podczas wydarzenia „Galaxy Unpacked”, którego powszechnie oczekuje się, że 17 stycznia.

Przeczytaj już teraz, jak Samsung wprowadzi sztuczną inteligencję do Galaxy S24 Ultra…

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Dla mnie strona internetowa.

READ  Reddit działa zgodnie z oczekiwaniami