29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy trener LSU Brian Kelly rozmawia o NIL, pozostawiając faworytów Notre Dame i Southern w pierwszych dniach mediów SEC

Nowy trener LSU Brian Kelly rozmawia o NIL, pozostawiając faworytów Notre Dame i Southern w pierwszych dniach mediów SEC

Na swojej inauguracyjnej konferencji prasowej podczas SEC Media Days, pierwszy rok prezydent LSU Brian Kelly zakwestionował pomysł, że szkoła jest niedofinansowana i powiedział, że LSU jest „tak samo konkurencyjna jak wszyscy inni”.

„Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek nas przelicytował” – powiedział Kelly. „W każdym razie nie sądzę, że to jest miejsce na NIL. Więc jeśli licytujemy, licytujemy, jeśli mamy 50 milionów dolarów w naszej puli”.

Kelly, który został zatrudniony przez LSU w listopadzie, powiedział, że nadszedł odpowiedni moment, aby opuścić Notre Dame po 11 latach w szkole.

„Mieliśmy niesamowitego prezydenta, prezydenta Tate i dyrektora sportowego, z którym miałem historię w Scott Woodward, a także bogatą historię i tradycję w piłce nożnej LSU” – powiedział. „Dla mnie to było jak skorzystanie z tej wspaniałej okazji, aby być częścią przywracania piłkarskiej jakości do LSU”.

Kelly zauważył jego zdolność do „prowadzenia programu najwyższego kalibru” dla swojej sprawy w LSU, a także 32-letnie doświadczenie trenerskie w całym kraju.

„Odniosłem sukces w Notre Dame, Cincinnati, w centrum Michigan, gdziekolwiek jestem” – powiedział. „Więc prowadzenie programu, a następnie rozwijanie odtwarzacza, myślę, że to są najważniejsze rzeczy. Nie sądzę, że w pewnym sensie musi to być geografia”.

Kelly, który stał się popularny w styczniu po tym, jak wyglądał na remis z Południa, przemawiając do tłumu koszykówki LSU, został również zapytany o swoje ulubione jedzenie, którego próbował od czasu przeprowadzki do Luizjany i zauważył jego wirusowy moment.

„Teraz rozumiem, mam teraz akcent z Bostonu, Środkowego Zachodu i Luizjany” – powiedział. „To trzy akcenty w jednym. To już nie jest rodzina, mam różne rzeczy do rzucenia w ciebie… Wiesz, homar to prawdopodobnie étouffée. Nie wiem, jak możesz to pokonać”.

„Powiedziałbym też, że ostrygi z grilla. Jeśli nie masz ostryg z grilla, spróbuj tego. To bardzo szybko podniesie poziom cholesterolu”.

READ  Mikaela Shiffrin wyrównała rekord Lindsey Vonn z 82 zwycięstwami w Pucharze Świata

LSU otworzył sezon 2022 4 września przeciwko Florida State w Baton Rouge.