3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy, ekskluzywny dla Apple Tom Hanks to gra testowa dla Apple Arcade

Nowy, ekskluzywny dla Apple Tom Hanks to gra testowa dla Apple Arcade

Hanx101 Ciekawostkigra z ciekawostkami opowiadana przez aktora Toma Hanksa, wkrótce stanie się jedną z gier dostępnych wyłącznie w usłudze subskrypcji Apple Arcade (Przez różnorodny). Wbrew nazwie nie jest to gra, która ma zadawać pytania o karierę Hanksa – Informacja prasowa od twórcy gryBlueline Studios twierdzi, że będzie zawierało „dziesiątki tysięcy pytań” na tematy takie jak historia, matematyka, geografia i jedzenie. (Mam nadzieję, że późniejsza grupa zawiera przynajmniej jedno pytanie dotyczące pudełka czekoladek.)

Gra będzie zawierać tryb rywalizacji head-to-head, tryb zespołowy i tryb „Hanx101”, w którym najwyraźniej próbujesz uzyskać wysoki wynik, odpowiadając na 101 pytań. Najwyraźniej pojawią się również „unikalne formaty, takie jak 'Word Jam’ i 'Szpieguję’, chociaż wydaje się, że materiały marketingowe dotyczące gry pozostawiają to, co będzie wyglądać, jako pytanie otwarte. Gra ma wystartować w piątek 2 września”.

Przysięgam, że to właściwie jeden z dostępnych zrzutów ekranu Strona gry Apple Arcade.
Zdjęcie: Plulin Studios

Będę szczery, wydaje mi się to bardzo dziwnym projektem. Przede wszystkim jest nazwa; bluelin Oficjalna strona internetowa Specjalnie dla wzorców gier Hanx101 Ciekawostki Bez spacji między Hanx i 101, podczas gdy menu Apple Arcade ma miejsce. Po drugie, jest reklamowany jako „sposób Toma na podzielenie się swoją miłością i pasją do ciekawostek ze swoimi fanami, przypadkowymi graczami, fanami ciekawostek i tobą”. Nie miałem pojęcia, że ​​był takim drobnym złoczyńcą.

Nie żeby bycie dziwnym było czymś złym. Jak powiedziałem wcześniej, całkowicie spróbuję. I dobrze widzieć, jak Apple eksperymentuje z projektami, które pojawią się w Arcade. Dopiero w ciągu ostatnich kilku miesięcy usługa została przejęta gotowanie mama A Froger Zabawkiwraz z kontynuacja Joyride z plecakiem odrzutowyma Gra wyścigowa na gokartach z udziałem Hanka HillaI osławiony port symulator kozy.

Hanks nie jest obcy tworzeniu treści dla usług Apple; czy gwiazdy są w? pulsować A Chartdwa filmy, które miały swoją premierę w Apple TV Plus.

READ  Negocjatorzy strajku WGA przedstawiają koszty ugody w liście do członków – termin