22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa ofensywna linia Cincinnati Bengals mówi, że zdobywa zaufanie Key Go Borough, ponieważ straty się piętrzą

Nowa ofensywna linia Cincinnati Bengals mówi, że zdobywa zaufanie Key Go Borough, ponieważ straty się piętrzą

CINCINNATI – Jeden z głównych goli drużyny Cincinnati Bengals, która nie wygrała, jest bardzo wyraźny po rozpoczęciu sezonu 0-2.

Po rozgrywającym Joe Borough Łącznie zwolniono 13 razy w pierwszych dwóch meczach, pozycja Ted Krass Powiedział, że zespół powinien sprawić, by podstawa franczyzy była bardziej przyjazna dla kieszeni.

„To jest największy cel na przyszłość – pomóc naszemu facetowi zaufać nam i zdobyć jego zaufanie” – powiedział Krass w poniedziałek. „Czuję, że to coś, czego jeszcze nie zrobiliśmy”.

Burrows zostali wyrzuceni sześć razy w przegranej 20-17 z Dallas Cowboys w niedzielę. Został zwolniony siedem razy w przegranym otwarciu sezonu z Pittsburgh Steelers. Według badań ESPN Stats & Information w sumie 13 worków na rozpoczęcie sezonu związało najwięcej w tym okresie w ciągu ostatnich 20 lat.

Przeciwko Dallas, bengalski koordynator ofensywny, Brian Callahan, powiedział, że Cowboys wykonali tak wiele sztuczek i zwrotów akcji, że drugie podania były jedynymi, które skończyły się na zwolnieniu lub prasie.

„Wydawało się, że porusza się swobodnie” – powiedział Callahan o Borough. „On dobrze to widzi. Kiedy trafiasz w te miejsca, w których tęsknisz za jednym facetem, a nadchodzi drugi, robi się trochę trudno”.

Karas, który został podpisany przez zespół jako jego nowe centrum poza sezonem, po tym, jak spędził ostatni sezon w New England Patriots, powiedział, że dobrze go powstrzymuje i daje Boroughs czyste kieszenie to najlepszy sposób, aby poczuł się komfortowo. Ale Karas powtórzył pogląd Callahana i powiedział, że gdy pojawia się presja w późnej fazie gry, pomocnik może się trząść.

„Chcemy, żeby czuł, że te strajki nie nadchodzą” – powiedział Krass.

Worek z Cincinnati pojawia się po piętach podczas Super Bowl, gdzie ochrona Burrow była głównym problemem. Bengalczycy oddali 19 worków w czterech play-offach w 2021 roku. Los Angeles Rams, którzy pokonali Cincinnati w Super Bowl, pozwolili tylko na siedem worków.

READ  Boston College zawiesza program pływania i nurkowania z powodu nękania

Cincinnati ma czterech nowych debiutantów w linii ofensywnej, lewą bronią Jonah Williams Jedyne posiadanie z zeszłego sezonu. Prawo do leczenia Bengalów Lyle Collinsktóry był wcześniej z Cowboys przed podpisaniem kontraktu z Cincinnati poza sezonem, powiedział, że od ofensywnych liniowych zależy znalezienie między sobą chemii.

„To pierwszy raz, kiedy gramy razem w ciągu pierwszych dwóch tygodni” – powiedział Collins. „Myślę, że nic nam nie będzie. Dojdziemy do tej samej strony i po prostu zaczniemy robić to, co robimy, a to wychodzi i nadaje ton.

Nie wszystkie problemy Case Cincinnati spadają bezpośrednio na graczy na linii potyczki. Burrow wziął na siebie winę za kilku z nich w pierwszym tygodniu przeciwko Steelerom.

Callahan przypisywał ostatnie konflikty kilku czynnikom, od słabej komunikacji po dobrych przeciwników. Ale to nie poprawia sytuacji Bengalom po dwóch meczach.

„Abyśmy mogli dotrzeć tam, gdzie chcemy być, musi być o wiele lepiej, niż było po wszystkim” – powiedział Callahan.