3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo ściga moddera Pokémonów z Palworld

Nintendo ściga moddera Pokémonów z Palworld

Nintendo wreszcie się pojawiło Na świecie…w formie usuniętej wersji edytowanego wideo, które zmieniło wszystko Na świecie Przyjaciele Pokemonów. bardzo śmieszne.

po kilku dniach Na świeciePo uruchomieniu wczesnego dostępu do X i jego globalnej eksplozji popularności, twórca YouTube, ToastedShoes, opublikował na X (dawniej Twitterze) krótki film, w którym dokucza dla niego Pokemony Na świecie nowoczesny.

Na świecie Ona już to zrobiła Pokemony mod” – napisał ToastedShoes na X. Jego twierdzenie było nieco mylące: Według Na świecie Deweloper Pocket Pair, gra nie obsługuje jeszcze modów, ale istnieją plany dodania obsługi modów po premierze. Trudno określić, w jaki sposób firma ToastedShoes wykonała ten model i jak bardzo jest on obecnie skomplikowany.

Tak czy inaczej, w ciągu kilku godzin Jego pozycja to X Kiedy ogłoszono zmianę, ToastedShoes opublikowało, że Nintendo złożyło pozew przeciwko wideo i zostało ono usunięte.

„Nintendo pomogło mi, proszę, pamiętajcie o mnie i modlitwach”. opublikować.

Nie przeszkodziło mu to jednak opublikować całego filmu w celu jego edycji Na świecie Eksperymentuj – żartując kosztem Nintendo. (Obejrzyj cały film poniżej… póki jeszcze możesz.)

Chodzi o to, czego można się spodziewać: 16 minut znęcania się nad Pokemonami, walki z nimi, zmuszania ich do działania i wykorzystywania ich do stoczenia niemożliwej do wygrania bitwy z pierwszym bossem gry, który został zmodyfikowany tak, aby wyglądał jak Jesse z Zespołu R jadący na gigantycznym pojeździe . elektrobuzz.

Nintendo notorycznie toczy spory sądowe dotyczące praw własności intelektualnej i ma historię usuwania treści stworzonych przez fanów. Od przyjazdu Na świecie Zarzucając, że jego potworne projekty naruszają prawa własności intelektualnej Nintendo, narasta debata na temat tego, czy Nintendo będzie go ścigać. Na świecieDeweloperzy. Wygląda na to, że Nintendo nie zgłaszało żadnych skarg Na świecie jeszcze. Zwykle znacznie łatwiej jest coś usunąć, gdy nie ma dwuznaczności co do naruszenia, co miało miejsce w przypadku ToastedShoes. Ale te rzeczy są również łatwe do zachowania: od daty publikacji film ToastedShoes jest nadal dostępny na YouTube. youtube Opublikowano w X Początkowo chciał udostępnić mod za darmo wszystkim, ale teraz twierdzi, że na razie planuje „stąpać lekko”.

READ  Premiera RTX 4070 Ti i RTX 40 Mobility