16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie decyduj się na odblokowanie załogi pirackiej w Destiny 2

Nie decyduj się na odblokowanie załogi pirackiej w Destiny 2

Dziś jest reset Destiny 2 i w związku z tym zostaniecie poproszeni o wybranie dwóch prawdopodobnych nowych ulepszeń dla swojej załogi pirackiej Sezonu Plądrowania, dopóki nie dotrzecie do innego portalu czasu.

Dzięki temu, jak działa ta brama czasowa, prawdopodobnie będziesz otrzymywać 2-3 odblokowania tygodniowo w nieskończoność, co oznacza, że ​​jeden zły wybór może trwale opóźnić bardziej wartościowe ulepszenie o tydzień. W związku z tym naprawdę nie chcesz popełniać błędów.

jestem naprawdę Książki na zamówienie Będę ulepszał Załogę Piratów w ciągu najbliższych tygodni, ale chcę dać konkretne ostrzeżenie o jednym ulepszeniu, które wybrali ludzie, który wygląda wyraźnie źle, gorzej niż większość.

Modernizacja: Cóż, popełniłeś błąd. Funkcja skupienia tarczy nie jest świetna, ale daje co najmniej 1570 pancerza Mogą Przeniesienie 60 to dobra kwota. Złą funkcją odblokowania jest mapa skarbów tarczy, która zamiast tego zrzuci 1350, niską tarczę pod koniec Ekspedycji, czyniąc ją bezużyteczną.

Więc przepraszam za oczernianie SCUR-V. Jednak nadal nie odebrałbym tego wcześnie, biorąc pod uwagę inne opcje. Oryginalny artykuł brzmi:

Twoje uaktualnienie Nie Chcesz go zdobyć, więc musisz (mam opcję nr 9 na mojej liście), w lewym górnym rogu Hire SCUR-V Upgrade Servitor. Chociaż szybkość przeładowania premii bojowej może być świetna, odblokowuje również możliwość skupienia się w sezonie tarczy łupów.

Wspaniale, prawda? Skupienie pancerza było sposobem na zdobycie lepszego sprzętu w poprzednich sezonach, więc teraz możemy to zrobić ponownie tutaj, ale teoretycznie z nagrodą w postaci monety za łup. Ale nie, ta zbroja jest zbyt zła.

To nie jest wysoka zbroja i prawie wyłącznie spada poniżej 60, bez względu na rodzaj zbroi skupionej na duchach. Z jakiegoś powodu spada również do 1350, co oznacza, że ​​będziesz musiał go podkręcić, aby można go było nosić na bieżący sezon. Jest to również palnik do monet, który kosztuje 25 epickich odłamków i 5 energii plądrowania Umbral, których nie chcesz marnować na tarczę na śmieci.

Przeszedłem każdy awans w składzie załogi piratów i, co dziwne, tego nie widzę byle co Ta funkcja sprawi, że ostrość będzie jeszcze lepsza. To nie jest ulepszenie po etapie, które zmieni te punkty w wysoką tarczę statyczną, ani Engramy, które będą miały tendencję do lepkich statystyk w dowolnym obszarze. Wygląda na to, że możesz Tylko Skup się na złym zbroi i niskich statystykach przez cały sezon. Jedynym potencjalnym źródłem zbroi łupów o wysokich statystykach wydaje się być Master Ketchcrash, gdzie „Zbroja ekspedycyjna o wysokiej statystyce” jest wymieniona jako potencjalny bonus.

Więc nie wybrałbym tego ulepszenia długo po sezonie, a tak naprawdę zrobiłbyś to tylko po to, by przywołać SCUR-V dla tych bonusów, nadal nie powinieneś skupiać się na żadnej zbroi, ponieważ to byłoby tylko marnowaniem zasobów. Podczas gdy poprzednie skupienie się na sezonach wytworzyło niesamowite zbroje, tak nie jest w przypadku Plunder, a zamiast tego będziesz musiał farmić go od Mistrza Ketchcrasha, co jest… trochę trudniejsze. Bungie prawdopodobnie zrobił to celowo, biorąc pod uwagę, że widzieli, jak łatwo jest ludziom uzyskać niesamowitą zbroję z ostatnich kilku sezonów poza Focusem.

Skupiam się na broni i stylach tej broni. do zobaczenia tam.

Chodź za mną na TwitterzeA youtubeA Facebook A Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu treści, bułki Boga.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller A Trylogia ziemska.

READ  Słuchawki douszne Sony Pulse Explore oferują wciągający dźwięk i są bardzo przydatną sztuczką