1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nicki Minaj odmawia zaśpiewania „Starships” na sylwestrowej imprezie, mówiąc: „Nie podoba mi się to!”.

Nicki Minaj odmawia zaśpiewania „Starships” na sylwestrowej imprezie, mówiąc: „Nie podoba mi się to!”.

Nicki Minaj


Nie chce śpiewać nowojorskiego „Starships”.

… 'Nie lubię tego!!!'


Statek już dawno pływał na „statkach kosmicznych”. Nicki Minaj …I już nigdy dla nikogo nie pozwoli latać, nawet w sylwestra!!!

Obejrzyj ten klip na TikToku… Zaledwie kilka sekund po rozpoczęciu hitu z 2012 roku podczas występu w E11EVEN w Miami raperka nagle sygnalizuje zatrzymanie podkładu – wprawiając fanów w wściekłość, ponieważ odmawia kontynuowania, ale nie przejmuje się tym.

„Czekajcie. Psycho, psycho, psycho, psycho. Nie robię już tej piosenki” – mówi raper publiczności. Głośno i wyraźnie słychać krzyki frustracji i Nicki wyjaśnia: „Nie podoba mi się to… Co chcesz, żebym zrobił? Głupia piosenka”.

Na szczęście był to tylko krótki moment rozczarowania dla jej fanów… Nicki szybko rozpoczęła kolejną zabawną imprezę „Super Bass”.

To nie pierwszy raz, kiedy Nicki drażniła się ze swoją niechęcią do piosenki „Starships”… mówiąc w 2020 roku w programie Pollstar Live, że jej nienawidzi i pytając, dlaczego w ogóle wymyśliła tę piosenkę.

Ale nie żałuj „Starships” – ona nienawidzi także „Your Love” i „Anaconda” – więc ma dobre towarzystwo.

Miejmy nadzieję, że wraz z niedawnym wydaniem albumu „Pink Friday 2” będzie podekscytowana możliwością wykonania swojego nowego katalogu hitów w nadchodzących latach.READ  Bianca Sensori ryzykuje więzieniem po tym, jak pokazała swoje genitalia w Paryżu z Westem